Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Itālija apturēs Angliju

Londona, 22:00 @ 11.07.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Anglija pirmoreiz vēsturē spēlēs Eiropas čempionāta finālā, un tai būs iespēja izcīnīt pirmo titulu kopš 1966. gada Pasaules kausa. Savukārt četrkārtējai pasaules čempionei Itālijai šī būs iespēja izcīnīt pirmo Eiropas titulu kopš 1968. gada, kad itālieši triumfēja savās mājās.

Jau kopš turnīra sākuma Anglija ir uzskatīta par vienu no galvenajām favorītēm, taču tam ir bijuši arī divi ļoti būtiski, taču ar komandas meistarību ne pārāk saistīti iemesli. Pirmkārt, Anglija gandrīz visas spēles ir aizvadījusi mājās (un arī fināls būs Vemblijā!), kamēr sāncensēm nācās ceļot krietni vairāk, gan mērojot vairāk kilometru, gan arī mētājoties pa laika zonām. Pirms fināla šis faktors būs krietni mazāks, jo jau pusfināli notika Vemblijā un Itālijai nevajadzēs pielāgoties. Un, otrkārt, Anglijai bija ļoti parocīga apakšgrupa un izslēgšanas spēļu zars, ar grandu tiekoties tikai vienā no līdzšinējām sešām spēlēm – astotdaļfinālā ar 2:0 tika uzveikta Vācija.

Šāds pilsētu grafiks un pretinieku klāsts gan nebija angļu problēma, un tikpat pamatoti var sacīt, ka īsto Anglijas spēku vēl nemaz neesam redzējuši un ka angļi līdz šim pildījuši minimālo programmu, kas nepieciešama katras kārtas pārvarēšanai. Tomēr fināla kontekstā vairāk pārliecina Itālija – gan snieguma stabilitātes ziņā, gan sastāva kvalitātes ziņā, gan tajā ziņā, ka ir uzvarētas vairākas Eiropas vadošās izlases, kā Beļģija un Spānija. Itāliju droši varam dēvēt par šā turnīra stiprāko izlasi pēc vidējās parādītās kvalitātes, vislabāko individuālo sniegumu, manuprāt, parādīja Spānija pusfinālā pret Itāliju (ar ko uzvarai gan tik un tā bija par maz), bet Anglija sava zara dēļ pirms fināla ir lielais nezināmais. Mājas spēles dēļ spiediens gan lielāks pat varētu būt angļiem, un arī pieredzes, kas finālā būs ļoti svarīgi, vairāk ir Itālijai, īpaši aizsardzības centrā.

Prognozēju, ka Itālija izcīnīs uzvaru pamatlaikā.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 1:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Itālijas uzvara pamatlaikā
KategorijaFutbols
Koeficients3.05
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes12
Precīzas7
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+1,26
Prognozes294
Precīzas138
Zaudētas152
Atgrieztas4
Peļņa:-6,86