Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Horvātija un Skotija priecēs ar vārtiem

Glāzgova, 22:00 @ 22.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Cīņa par palikšanu turnīrā. Vienā pusē pasaules vicečempioni horvāti, citā – turnīrā vārtus vēl neguvušie skoti. Horvātija nerāda izteiksmīgu sniegumu, taču trenerim Zlatko Daličam ir daudz iespēju pamainīt personālijas uzbrukumā un cerēt uz panākumu. Iespējams, šodienas mačā pamatsastāvā dosies Petkovičs (skotu stilam ļoti piemērots) un kustīgais Vlašičs. Horvātiem jāiet uz pilnu banku un par papildus motivāciju var kalpot tas, ka uzvara 100% nodrošinās viņiem tikšanu tālāk.

Savukārt mājiniece Skotija vīrusa dēl pazaudējusi vienu no saviem līderiem Gilmoru. Pēc aizrautīgas spēles pret Angliju skotiem jābūt uz emocionāla viļņa. Komanda darīs visu, lai gūtu savus pirmos vārtus turnīrā un pacīnīties par tikšanu tālāk. Iespēju skotiem netrūka un pēc varbūtību teorijas kādam momentiem šodien jābūt izmantotam.

Prognozēju, ka būs vairāk par 2,5 gūtiem vārtiem.

Prognoze precīza: Horvātijas uzvara 3:1

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.91
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84