40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Hibernians” un “Riga” FC spēlēs rezultatīvi

Takvali, 21:00 @ 12.08.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Pirmajā spēlē “Daugavā” mūsu čempione nespēja padarīt mājasdarbu un iegūt pārsvaru duelī pret maltiešiem. Izbraukumā vispirms jāatspēlē vienu vārtu deficīts. Skaidrs, ka pirms nedēļas rīdzinieki nospēlēja ļoti blāvi, kā arī kausa mačā svētdien pret 1. līgas vienību vienīgais pozitīvas ir teju trīs mēnešus gaidītie Junusas Muritalas vārti.

Esmu pārliecināts, ka Maltā redzēsim citu “Riga” agresīvu un noskaņotu. Papildus faktors ir stadions, kur notiks spēle. Mazs “Centenary” stadions ar mākslīgo segumu būs parocīgs kombinacionālam futbolam un dos papildus spriedzi pie standartsituācijām. Jā, “Riga” vairs nav tā komanda, kas pārliecinoši dominē otrajā stāvā, taču tās sastāvā ir spēlētāji, kuri var paveikt savu darbiņu pie centrējumiem – Paurevičs, Černomordijs.

Paredzu, ka mazais laukums atvērs komandas un mūs sagaidīs rezultatīvs futbola vakars. Kā nekā iepriekšējā “Hibernians” mājas spēlē pret Sanmarīno čempioni tika gūti seši vārti. Prognozēju, ka tiks gūti vairāk kā trīs vārti.

Likme atgriezta: pamatlaiks 2:1

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: vairāk par 3 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.70
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84