Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Hawks” svarīga spēle par vietu “play-off”

Illavara, 13:00 @ 15.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Regulārās sezonas izskaņa pamazām tuvojas arī Austrālijas basketbola čempionātā, un sestdien Illavaras “Hawks” savā laukumā spēlēs pret “New Zealand Breakers”. “Vanagi” ar 14 uzvarām un tikpat zaudējumiem atrodas 4. vietā, kas ļautu kā pēdējai iekļūt izslēgšanas spēlēs, bet Jaunzēlandes komandai sezonas turpmākā daļa ir tikai formalitāte – deviņas uzvaras, 19 zaudējumi un 8. vieta.

“Hawks” izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas, un katrs panākums ir ļoti lielā vērtībā, kamēr “Breakers” kontā ir trīs neveiksmes pēc kārtas, taču jau ilgāku laiku komanda par neko necīnās, līdz ar to arī lielas motivācijas spēlētājiem nav. Lai gan komandas sastāvs ir labs, “Breakers” sezonas gaitā tā arī neatrada kopīgu valodu laukumā.

Ņemot vērā saspringto situāciju tabulā, skaidrs, ka “Hawks” spēlētāju motivācija palielinās ar katru maču. Prognozēju, ka sestdien komanda izcīnīs uzvaru ar vismaz pieciem punktiem (handikaps -4,5).

Prognoze neprecīza: “Hawks” uzvara 73:71

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Hawks" handikaps -4,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.20
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63