40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Hawks” jau bijusi uz lielās skatuves

Klīvlenda, 2:00 @ 16.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Lielajā piektdienā noskaidrosies atlikušās NBA izslēgšanas spēļu dalībnieces. Austrumos par šo vietu cīnīsies Klīvlendas “Cavaliers” un Atlantas “Hawks”. Klīvlenda iepriekšējā spēlē nespēja apspēlēt Bruklinas “Nets”, kamēr Atlanta sekmīgi tika galā ar Šarlotes “Hornets”.

Regulārās sezonas ietvaros komandas savā starpā tikās četras reizes, un “Hawks” bija pārāka trīsreiz. Lai gan spēle notiek Klīvlendā, bukmeikeri par favorīti uzskata Atlantu, un es viņiem pievienojos. “Cavaliers” pēdējā laikā mocījusies ar savainojumiem – jā, Džarets Alens plāno aizvadīt pirmo maču kopš marta, tomēr viņš noteikti nav labākajā formā, kas nāks par sliktu Klīvlendai.

Jāatceras, ka “Hawks” pagājušajā gadā pārsteidza daudzus un iekļuva Austrumu konferences finālā. Komanda ir krietni pieredzējušāka atbildīgākajos brīžos, jo “Cavaliers” šīs sezonas rezultāti kopumā ir liels pārsteigums. Prognozēju “Hawks” ar uzvaru ar vismaz diviem (-2) punktiem.

Prognoze precīza: “Hawks” uzvara 107:101

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Hawks" handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.91
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29