40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Halepa un Sabaļenka uzvarēs

Štutgarte, 19:30 @ 23.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Štutgartes WTA 500 turnīrā šodien norisināsies ceturtdaļfināla cīņas. Trešajā duelī šovakar tiksies Jekaterina Aleksandrova un Simona Halepa, bet dienu noslēgs mačs starp Arinu Sabaļenku un Aneti Kontaveitu.

Halepa ir viena no labākajām tenisistēm uz māla, tiesa, šobrīd sportiskā forma varētu būt labāka, taču cīņā pret krievieti Aleksandrovu viņa ir favorītes statusā. Jā, pēdējās divās tikšanās reizēs Rumānijas tenisiste zaudēja Aleksandrovai, tāpēc arī bukmeikeri piedāvā nedaudz lielāku koeficientu uz Halepas uzvaru. Jāņem gan vērā, ka abi iepriekšējie mači nebija uz māla, tāpēc uzskatu, ka Halepa revanšēsies.

Vakara noslēgumā tiksies divas uzbrūkošas tenisistes jeb Sabaļenka un Kontaveita. Baltkrievijas tenisiste Sabaļenka izceļas ar lielu emocionalitāti, taču igauniete Kontaveita vēsturiski bijusi ļoti parocīga pretiniece, jo visās trīs iepriekšējās reizēs Sabaļenka bijusi pārāka, turklāt divreiz uzvarot ar 2:0.

Mana ekspreša prognoze: Halepas uzvara (koeficients 1,33) x Sabaļenkas uzvara (koeficients 1,60)

Prognoze precīza: Halepa uzvara ar 2:0, Sabaļenka uzvara ar 2:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Halepas (1,33) x Sabaļenkas (1,60) uzvaras
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.13
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73