40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Hačanovs un Museti ir favorīti

Ņujorka, 18:00 @ 31.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

“US Open” turnīra otrajā dienā manu uzmanību pievērsuši divi vīriešu turnīra mači. Krievijas tenisists Karens Hačanovs centīsies tikt galā ar Dienvidāfrikas pārstāvi Loidu Herisu. Hačanovs kopumā aizvada labu sezonu, un uz “hard” seguma viņš demonstrēs atzīstamu sniegumu.

Herisu var raksturot kā labu cīnītāju, kurš aizvada vienu no labākajām karjeras sezonām. Abiem spēlētājiem ir labas serves, abi cīnās līdz galam, taču gan Hačanovam, gan Herisam serve arī mēdz iebuksēt, tādējādi radot mentālas grūtības. Spēles gaitā tenisistiem ir gan kāpumi, gan kritumi, tāpēc prognozēju, ka mačā būs vairāk par 3,5 setiem.

Tāpat otrdienas vakarā savā starpā tiksies Lorenco Museti un Emilio Nava. Itālis Museti ir perspektīvs tenisists, taču šī sezona viņam nav tā labākā, turklāt uz “hard” seguma viņš tik labi nespēlē. Labā ziņa viņam ir tāda, ka pretī būs jaunais Nava, kurš ATP rangā ir tuvu piektajam simtam. Spēles ziņā starp abiem tenisistiem ir liela starpība, tāpēc prognozēju, ka Museti uzvarēs ar 3-0.

Kombinētā prognoze: Hačanova-Herisa spēlē vairāk par 3,5 setiem (1,52) x Museti uzvara 3-0 (2,35).

Prognoze neprecīza: Museti uzvara 3-1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Hačanova-Herisa spēlē vairāk par 3,5 setiem x Museti uzvara 3-0
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients 3.64
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63