Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Hačanovs un Ģere spēlēs ilgi

Montekarlo, 15:20 @ 13.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ATP “Masters” turnīrā Montekarlo, kas norisinās uz māla seguma, pirmās kārtas mačā tiksies Krievijas tenisists Karens Hačanovs un Serbijas pārstāvis Laslo Ģere.

Marta beigās Hačanovs piedalījās citā “Masters” turnīrā Maiami, taču rezultāti nebija labākie, jo izdevās tikt tikai līdz 2. kārtai, kur piedzīvots zaudējums nākamajam finālistam Jannikam Sinneram. Montekarlo laukumus Hačanovs jau ir iemēģinājis, jo kopā ar Andreju Rubļovu dubultspēļu 1. kārtā izcīnīja uzvaru.

Ģere uz māla seguma jūtas labi, jo pagājušajā nedēļā serbs cīnījās Kaljāri ATP 250 turnīrā un sasniedza finālu, kurā gan zaudēja itālim Lorenco Sonego. Turnīrs Ģerem kopumā jāvērtē kā ļoti veiksmīgs, turklāt visa turnīra gaitā tenisists zaudēja tikai trīs setus.

Hačanovs ir dueļa favorīts, bet iepriekš kortā abi nav tikušies. Ģere ir labā formā, turklāt motivācija pierādīt, ka zaudējums pagājušās nedēļas finālā nebija pelnīts, būs liela, tāpēc prognozēju, ka mačs būs garš un būs vairāk par 21,5 geimiem.

Prognoze neprecīza: Hačanovs uzvar ar 6:4, 6:1

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 21,5 geimiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.78
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19