40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Gulbja lidojums turpināsies

Ņujorka, 21:50 @ 26.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas labākais vīriešu tenisists Ernests Gulbis šovakar aizvadīs otro spēli “US Open” kvalifikācijas turnīrā, un šoreiz viņa pretinieks būs no Slovākijas – Filips Horanskis. Abi spēlētāji rangā atrodas turpat blakus – Horanskis ir 194. vietā, kamēr Gulbis vienu pozīciju zemāk.

Vakardienas spēlē Gulbis diezgan labi izskatījās un izcēlās ar labu servēšanu, kas noveda pie 12 eisiem, tāpat viņa izvēles kortā bija labas. Horanskis uzņēmis labu ritmu pēdējā laikā, taču būtiski atskatīties uz savstarpējām spēlēm. Marta pirmajā pusē tenisisti tikās Marseļā, un Gulbis uzvarēja divos setos.

Ņemot vērā, ka, manuprāt, Gulbis ir labāks spēlētājs, viņš pratīs izmantot savu pieredzi un izcīnīs uzvaru ar vismaz divu geimu pārsvaru (handikaps -1,5).

Prognoze precīza: Gulbja uzvara 6:4, 7:5

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Gulbja handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63