Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: grieķu klasika jeb AEK pret PAOK 1. cīņa

Atēnas, 20:00 @ 11.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Grieķijas basketbola līgā sākušās izslēgšanas spēles. Ceturtdaļfinālā šovakar tiksies niknākās sāncenses jeb Atēnu AEK un PAOK. Regulārajā sezonā AEK izcīnīja ceturto vietu, bet PAOK atradās pozīciju zemāk.

AEK komandai ir daudz labāks sastāvs, savukārt mērķi – visaugstākie. PAOK sezonu uzsāka slikti, taču pēc tam uzņēma ritmu, tiesa, komanda izbraukumos spēlē slikti. Nedrīkst aizmirst, ka Grieķijā komandas izteikti labi spēlē savā laukumā, ko vēl vairāk var attiecināt tieši uz izslēgšanas spēlēm.

Abās regulārās sezonas tikšanās reizēs uzvaru izcīnīja AEK, kuras rindās ir vairāki labi leģionāri, kamēr PAOK vairāk balstās uz vietējiem spēlētājiem. Dueļa pirmā spēle ir ļoti svarīga, tāpēc prognozēju, ka AEK demonstrēs labāku sniegumu un izcīnīs uzvaru ar vismaz astoņiem punktiem (handikaps -7,5).

Prognoze precīza: AEK uzvara 102:89

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: AEK handikaps -7,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63