Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Giants” vairs negrib spēlēt

Ņujorka, 20:00 @ 09.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Nevaru palaist garām izdevību vēl vienu reizi uzlikt pret “Giants” komandu, kuras vienīgais mērķis šajā spēlē būs pēc iespējas ātrāk tikt prom. Pat grūti nosaukt “Giants” par futbola komandu – kopš notraumējās pamatsastāva “quarterback” Daniels Džounss, jau tā vājā komanda izjuka kā kāršu namiņš un uzbrukumā saviem pretiniekiem nespēj piedāvāt absolūti neko. Pēdējās 3 spēlēs kopā gūti tikai 19 punkti! Arī šajā spēlē Džounss nedosies laukumā, un es sagaidu tieši to pašu neko no rezervista Džeika Fromma arī šajā spēlē.

Vašingtona šogad ir bijusi sīksta komanda daudziem pretiniekiem, taču spēcīgās komandas īpaši nebiedē – ļoti nestabils “quarterback” darbs, taču aizsardzība ar retiem izņēmumiem tomēr spēlē labā līmenī, ņemot vērā arī visas traumas. Papildus motivāciju manai likmei dod tas, ka šī ir divīzijas spēle un šīs komandas savā starpā nedraudzējas.

Prognozēju ka “Giants” atkal gūs ne vairāk par 3 – 10 punktiem, tādēļ riskēšu un teikšu, ka Vašingtona uzvarēs abus puslaikus.

Prognoze precīza: Vašingtonas uzvara 22:7 (6:0)

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Vašingtona uzvarēs abus puslaikus
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.40
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54