40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Gent” turpinās Eirokausus

Rīga, 20:00 @ 12.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

UEFA Konferences līgas 3. kvalifikācijas kārtas atbildes spēli ceturtdienas vakarā aizvadīs RFS un Beļģijas komanda “Gent”. Pirmajā mačā visus pārsteidza rīdzinieku sniegums, un komanda pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā ar 2:0, taču situācija mainījās pēc pārtraukuma.

Spēles otrajā daļā dominēja jau “Gent”, kas kopumā izpildīja 31 sitienu, kamēr RFS bija tikai četri. Divreiz “Gent” bija precīza, līdz ar to rezultāts pirms atbildes mača ir 2:2. RFS noteikti centīsies pretoties, bet, manuprāt, “Gent” atkal dominēs, turklāt šoreiz izdosies noturēt arī pretiniekus aizsardzībā.

Nedēļas nogalē “Gent” piedzīvoja zaudējumu Beļģijas čempionātā, tāpēc spēlētāji būs ekstra motivēti. Prognozēju, ka “Gent” uzvarēs ar vismaz divu vārtu pārsvaru (handikaps -1,5).

Prognoze neprecīza: “Gent” uzvara 1:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Gent" handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63