Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: futbols nāk mājās!

Roma, 22:00 @ 03.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Ukraina atvērs Angliju. Vai pamodinās, ja kādam šāda definīcija patīk vairāk. Ukraina ir spēlējoša komanda un uz emocijām centīsies parādīt zobus spēles pirmajā daļā. Iespējams, pat gūs vārtus, jo cik jau angļi var palikt sausā. Taču kopējais izlases fiziskais stāvoklis (ne tikai trīs spēlētāju izkrišana līdz turnīra beigām traumu dēļ) izskatās vājā līmenī. Komandas var vienkārši nepietikt 90 minūtēm.

Anglija aizvadīja gudru 1/8 fināla spēli pret Vāciju. Jā, no malas tas joprojām izskatās pēc vienmuļa, bet efektīva “1:0 futbola”. Šoreiz jābūt emocijām un agresijai, jo pretinieks to ļaus. Paredzu, ka angļi vismaz vienus vārtus gūs pēc standarta (Stounss vai Magvairs, varat izvēlēties), vienus pretuzbrukumā un kaut kas vēl iekritīs. Aizsardzība ukraiņiem nu ļoti nestabila.

Prognozēju, ka Anglijas izlase uzvarēs pamatlaikā un būs vairāk par 2,5 vārtiem.

Prognoze precīza: Anglijas uzvara 4:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Anglijas uzvara pamatlaikā un vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.30
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84