Atlanta, 20:30 @ 30.07.2021

Prognoze precīza!

ASV pilsētā Atlantā notiekošā ATP turnīra ceturtdaļfinālā piektdien tiksies divi amerikāņu tenisisti – Teilors Frics, kurš rangā atrodas 42. vietā, un Reilijs Opelka, kurš šobrīd ir 36. labākais spēlētājs pasaulē. Šogad spēlētāji tikās “Australian Open”, un smagā piecu setu cīņā pie panākuma tika Frics.

Frics ir uzņēmis labu ritmu. Pēc zaudējuma Vimbldonas pirmajā kārtā amerikānis sasniedza trešo kārtu Meksikas pilsētā Los Kabosā, un arī tagad viņš ticis tikpat tālu. Opelka pēdējā laikā spēlējis maz vienspēļu turnīros, jo pēc “French Open”, kas viņam noslēdzās 4. jūnijā, tenisists aizvadījis vien trīs vienspēles, pie uzvaras tiekot Atlantas pirmajā kārtā.

Kopumā amerikāņi savā starpā tikušies septiņas reizes. Nospiedošs pārsvars ir Fricam, kurš bijis pārāks sešos dueļos, kas liek domāt, ka šāds iznākums būs arī šajā reizē, tāpēc prognozēju, ka Frics izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: Frica uzvara 7:6(5), 6:7(3), 7:6(4)

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

Prognoze: Frica uzvara
Veikt Likmi
kategorija
Teniss
Koeficients
1.63
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Bendžamins
Tenisa skartais
Par ekspertu

Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!

Eksperta statistika
Likmes
16
Precīzas
8
Zaudētas
7
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
69
Precīzas
31
Zaudētas
34
Atgrieztas
4
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT