40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Frics vai Opelka spēlēs pusfinālā

Atlanta, 20:30 @ 30.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ASV pilsētā Atlantā notiekošā ATP turnīra ceturtdaļfinālā piektdien tiksies divi amerikāņu tenisisti – Teilors Frics, kurš rangā atrodas 42. vietā, un Reilijs Opelka, kurš šobrīd ir 36. labākais spēlētājs pasaulē. Šogad spēlētāji tikās “Australian Open”, un smagā piecu setu cīņā pie panākuma tika Frics.

Frics ir uzņēmis labu ritmu. Pēc zaudējuma Vimbldonas pirmajā kārtā amerikānis sasniedza trešo kārtu Meksikas pilsētā Los Kabosā, un arī tagad viņš ticis tikpat tālu. Opelka pēdējā laikā spēlējis maz vienspēļu turnīros, jo pēc “French Open”, kas viņam noslēdzās 4. jūnijā, tenisists aizvadījis vien trīs vienspēles, pie uzvaras tiekot Atlantas pirmajā kārtā.

Kopumā amerikāņi savā starpā tikušies septiņas reizes. Nospiedošs pārsvars ir Fricam, kurš bijis pārāks sešos dueļos, kas liek domāt, ka šāds iznākums būs arī šajā reizē, tāpēc prognozēju, ka Frics izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: Frica uzvara 7:6(5), 6:7(3), 7:6(4)

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Frica uzvara
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.63
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19