Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Francijas komandu duelis Eirolīgā

Vilerbāna, 21:00 @ 18.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgā otrdien norisināsies divas spēles, vienā no tām tiekoties divām Francijas komandām – “Asvel” un “Monaco”. Ar astoņām uzvarām un desmit zaudējumiem “Asvel” turnīra tabulā atrodas 10. vietā, savukārt “Monaco” piedzīvojusi par zaudējumu vairāk, tādējādi atrodoties 12. pozīcijā.

Aizvadītajā nedēļā Eirolīgā “Asvel” piedzīvoja zaudējumu pret CSKA, kas bija jau plānots, taču mača liktenis tika atrisināts tikai pēdējā ceturtdaļā, savukārt Francijas čempionātā komandai divas sarežģītas uzvaras. Šogad Francijas čempionātā “Monaco” pa uzvarai un zaudējumam, savukārt Eirolīgā komanda sagādāja pārsteigumu, viesos apspēlējot Minhenes “Bayern”.

Komandas savā starpā šosezon tikušās divas reizes, abām cīņām esot ļoti sīvām un uzvaras dalot uz pusēm. Izslēgšanas spēļu zona nav tik tālu, “Monaco” būs vairāk motivēta, ņemot vērā neveiksmi Francijas čempionātā, tāpēc prognozēju Monako panākumu.

Prognoze precīza: “Monaco” uzvara 100:75

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Monaco" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.15
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29