5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Francijai jāapliecina favorītes statuss

Bukareste, 22:00 @ 28.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Pasaules čempione Francija izcīnīja pirmo vietu Nāves grupā, taču to izdarīja ar tikai pieciem nopelnītiem punktiem – minimālam panākumam pret Vāciju (1:0) sekoja neizšķirti pret Ungāriju (1:1) un Portugāli (2:2). Visām pārējām apakšgrupu uzvarētājām bija vismaz septiņi punkti. Savukārt Šveice izšķirošajā kaujā ar 3:1 pieveica Turciju un astotdaļfinālā iekļuva kā trešā labākā trešās vietas ieguvēja.

Ja Šveicei ierindā būs visi pieejamie spēlētāji, Francijai turnīrs jau ir beidzies malējam uzbrucējam Usmanam Dembelē, kurš ierasti ir viens no trumpjiem, kuru sūtīt uz maiņu priekšējās līnijas pastiprināšanai, un tāpat pirms pirmdienas cīņas ir lielas problēmas aizsardzībā. Didjē Dešāna rīcībā nebūs centra aizsarga Žila Kundē, kurš iepriekš Benžamēna Pavāra nepārliecinošā snieguma dēl sāka aizsardzības labajā malā, bet kreisajā malā zem lielas jautājuma zīmes ir pirmais numurs Lukass Ernandess un viņa dublieris Likā Diņs. Ļoti iespējams, ka Francija pāries uz izvietojumu 3-4-1-2 (pat tad, ja Ernandess tomēr dosies laukumā), centra pussargu Korantēnu Toliso ziedojot par labu centra aizsargam Klemānam Langlē.

Šveicieši arī vēsturiski nav bijuši pārāk parocīgi pretinieki, iepriekšējo piecu maču laikā nosargājot trīs bezvārtu neizšķirtus un kopumā tiekot pie četriem neizšķirtiem (Francija 2014. gada Pasaules kausa grupu turnīrā uzvarēja ar 5:2), tomēr Francijai tik un tā ir milzum daudz talanta visās līnijās. Ja centra pussargu un uzbrucēju pozīcijās laukumā varēs doties visi labākie, tad ar franču individuālo meistarību vajadzētu būt gana, lai ceļu turpinātu ceturtdaļfinālā.

Prognoze neprecīza: pamatlaiks 3:3

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Francijas uzvara pamatlaikā
KategorijaFutbols
Koeficients1.64
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes8
Precīzas2
Zaudētas6
Atgrieztas0
Peļņa:-4,18
Prognozes284
Precīzas131
Zaudētas149
Atgrieztas4
Peļņa:-10,12

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu