Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Francija vai Vācija?

Minhene, 22:00 @ 15.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“Euro 2020” finālturnīra pirmās spēļu kārtas centrālais duelis ir klāt – Eiropas visu laiku titulētākā izlase Vācija uzņems pašreizējo pasaules čempioni un arī šā turnīra galveno (taču ne izteiktu) favorīti Franciju. Spēle notiks Minhenē, kas, domājams, būs neliels plusiņš vāciešiem, taču mājiniekiem arvien nebūs pussarga Leona Goreckas, kamēr Francija visdrīzāk varēs spēlēt iespējami labākajā virknējumā – ja vien dažu spēlētāju mikrotraumas tiešām ir tikai mikrotraumas, nevis paslēpju spēlēšana no pretiniekiem.

Arī Vācijai netrūkst lēruma augsta līmeņa uzbrūkošās grupas spēlētāju, taču iespaidīgākā uzbrukuma grupa turnīrā tik un tā ir Francijai – jau tā spēcīgā priekšējā līnija pirms finālturnīra saņēma milzu pastiprinājumu valsts labākā centra uzbrucēja (un šosezon labākā spēlētāja vispār?) Karima Benzemā personā. Līdz ar Benzemā parādīšanos Francija ir aizpildījusi savu lielāko caurumu – devītā numura pozīciju -, un uz papīra sastāvs izskatās ārkārtīgi sabalansēts visās līnijās. Taču liels jautājums būs ne tikai par spēlētāju fizisko gatavību un saspēlētību – Benzemā izlasē nav bijis piecarpus gadu -, bet arī mikroklimatu, par kuru bažas jau ir parādījušās Kiljana Mbapē un Olivjē Žirū mazā konflikta dēļ.

Vismaz uz papīra Vācijai pārsvars varētu būt, pirmām kārtām, vārtsarga pozīcijā – Manuels Noiers varētu būt pietiekami nopietns arguments, lai tiktu galā ar problēmām, kas visdrīzāk radīsies trim centra aizsargiem. Un, otrkārt, centra pussargu pozīcijās, taču vācu pārsvaru varētu izlīdzināt gan tas, ka Jozuā Kimmiham acīmredzot nāksies spēlēt labā pusaizsarga lomā, gan tas, ka Vācija visdrīzāk spēlēs tikai ar diviem centra pussargiem un vidējā līnijā Francijai būs skaitlisks pārsvars. Ja Noieram un Tīmo Verneram būs lielā diena, Vācija var arī pārspēt pasaules vadošo izlasi, tomēr favorītes grožus atvēlu Francijai.

Prognoze precīza: Francijas uzvara 1:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Francijas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.65
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90