Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Flames” Pitsburgā turpinās uzvaru sēriju

Pitsburga, 2:00 @ 29.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Savainojumu un slimību nomocītā Pitsburgas “Penguins” savā laukumā uzņems labu uzvaru tempu uzņēmušo Kanādas rietumkrasta komandu Kalgari “Flames”. Jāsaka, ka šī ir divu ļoti spēkos un sniegumā līdzvērtīgu komandu cīņa, kurā iznākumu, visdrīzāk, noteiks detaļas.

Neskatoties uz to, ka Pitsburgas vienībai pašlaik jāiztiek bez Sidnija Krosbija, Jevgeņija Malkina, Krisa Letanga, Džefa Kārtera, sezonas pirmajās spēlēs uzbrukums nebija Pitsburgas vienības lielākā nelaime, jo vidēji mačā ir gūti četri vārti. Kalgari komanda vidēji spēlē gan gūst par 0.5 vārtiem mazāk, taču viņu rīcībā būs Eliass Lindholms un Endrjū Mandžipanī, kuri katrs ir guvuši pa septiņiem vārtiem.

Tāpat der atzīmēt, ka pēdējo triju spēļu nogrieznī Pitsburga, lai arī ir guvusi deviņus vārtus, septiņi no tiem ir salādēti Toronto, divās atlikušajās cīņās izceļoties tikai ar vienu ripas raidījumu katrā. Savukārt “Flames” pēdējās četrās spēlēs, kurās visās arī uzvarējuši, ir guvuši vismaz pa trim vārtiem, bet divās “svaigākajās” pat pa pieciem.

Aizsardzībā komandu paveiktais kopumā ir arī diezgan līdzīgs – ap nedaudz virs 29 pieļautiem metieniem vidēji spēlē, ielaižot 2.5-2.7 vārtus. Arī nevienādos sastāvos ne vienai, ne arī otrai komandai nav izteiktas priekšrocības pār pretiniekiem.

Kur ir redzamas komandu atšķirības, tad tas ir rezultativitātes sadalījumā pa periodiem. Proti, “Flames” ļoti jaudīgi sāk mačus un pirmajā puslaikā ir guvuši 11 vārtus, kas ir labākais rādītājs līgā, bet pēc tam “nosēžas”, kamēr “Penguins” atrodas pretējā situācijā – sāk lēni, bet otro un trešo periodu aizvada augstā rezultativitātes līmenī. Tiesa, savu vārtu sargāšanā abas komandas iztiek bez lieliem viļņiem.

Pitsburga savās mājās ir uzvarējusi 50% maču, bet Kalgari, kuriem piecas no sešām spēlēm ir notikušas prom no mājām, ir uzvarējuši četrās.

ASV tērauda pilsēta Pitsburga nav tā vieta, kurā “Flames” klātos vislabāk, patiesībā viņu panākumi izbraukumos uz Pensilvāniju ir visnotaļ minimāli, taču tieši pašlaik Kalgari komanda ir uzņēmusi ļoti labu tempu, tās līderi ir “karsti” un ir visi priekšnoteikumi, lai tiktu pie panākuma, kamēr “Penguins” vienība mēģina pielāgoties ne tai labvēlīgākajai situācijai, tāpēc viņiem ir jācīnās ne tikai ar pretiniekiem, bet arī ar apstākļiem un pašiem ar sevi.

Prognozēju, ka “Flames” uzvarēs, ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus

Prognoze precīza: “Flames” uzvara 4:0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Flames" uzvara, ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients2.05
Prognozi piedāvā
Juris Miņins, likmetv
Hokeja, regbija, beisbola un NFL cienītājs
Sports ir manas dzīves fundamentāla sastāvdaļa, un tā izpaužas arī kā sporta notikumu vērošana un to aprakstīšana vadošajos Latvijas sporta medijos. Esmu pārliecināts, ka aizraujošs var būt absolūti jebkurš sporta veids, taču pats ikdienā visvairāk laika veltu hokejam, regbijam un Ziemeļamerikas sporta "eksotikai" – beisbolam un amerikāņu futbolam. Interesē ne tikai, kas notiek, bet arī kāpēc notiek.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes4
Precīzas1
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-1,95