40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Fjūrijs piebeigs Vailderu

Lasvegasa, 6:00 @ 10.10.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Svētdienas agrā rītā Taisons Fjūrijs izies ringā jau trešo reizi pret Deonteju Vailderu, lai pieliktu punktu savstarpējiem rēķiniem. Tiem, kas neseko līdzi boksam, – pirmā cīņa bokseriem beidzās neizšķirti, bet otrajā ar tehnisko nokautu uzvarēja Taisons Fjūrijs. Arī pirmo cīņu pēc daudzu ekspertu domām uzvarēja Fjūrijs, taču tiesneši lēma par neizšķirtu.

Neredzu variantus Vailderam šajā cīņā. Pēc iznākšanas no depresijas un karjeras beigšanas Fjūrijs ar katru cīņu izskatās aizvien labāk. Smagsvaru bokseris vārda tiešākajā nozīmē – izcila boksa tehnika, lieliska aizsardzība un inteliģence ringā Fjūrijam ļauj atrast variantus uzvarēt cīņu un pielāgot cīņas plānu ar katru raundu. Pirmā cīņa pret Vailderu bija pirmā nopietnā Fjūrijam pēc atgriešanās, kura noritēja daudz maz līdzīgi, taču otrajā cīņā mēs jau redzējām neapšaubāmu Fjūrija pārsvaru. Arī preses konferencē Fjūrija pārliecība ir augstākajā līmenī.

Vailders ir “puncher” tipa bokseris. Viņam ir iznīcinoši spēcīgi sitieni, taču boksa tehnika un aizsardzība netur līdzi viņa trumpim. Vailders sola, ka ir daudz ko pielāgojis uz trešo cīņu, taču tai pat laikā turpina izteikt muļķīgus attaisnojumus savam zaudējumam otrajā cīņā. Cilvēks, kurš neatzīst savu zaudējumu, nekad no tā negūs mācību.

Uzskatu, ka cīņa beigsies priekšlaicīgi ar Fjūrija uzvaru. Vailders ātri vien cīņas gaitā atgriezīsies pie savas ierastās boksa tehnikas, Fjūrijs viņu atkodīs un uzskatu, ka piebeigs priekšlaicīgi.

Prognoze precīza: Fjūrija uzvara ar nokautu 11. raundā

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Fjūrija uzvara ar TKO, KO vai DQ
Veikt likmi
KategorijaBokss
Koeficients1.91
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54