Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: fināla atkārtojums

Barselona, 22:00 @ 13.01.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vienā no diviem ULEB Eirolīgas ceturtdienas mačiem tiksies komandas, kuras pagājušajā sezonā cīnījās par galveno trofeju – “Barcelona” un “Anadolu Efes”. Interesanti, ka gadījumā, ja šodien sāktos “play-off”, abas vienības tiktos jau pirmajā kārtā, jo Barselona ar bilanci 15-4 ir pirmajā vietā, kamēr Stambulas vienība ieņem astoto pozīciju ar 9-9.

Diezgan netipiski, bet “Barcelona” piedzīvojusi trīs zaudējumus pēc kārtas. Pēdējais no tiem bija pirms divām dienām, kad tika izlaists pārsvars pret Milānas “Olimpia”, bet pirms tam neveiksme arī Spānijas čempionātā un vēl vienā Eirolīgas mačā. “Anadolu Efes” sen nav spēlējusi, jo pēdējais mačs bija 30. decembrī Eirolīgā, kad tika zaudēts Kazaņas “Unics”.

Barselona atrodas nelielā bedrē, no kuras jāsāk rāpties ārā. Protams, ka savu darījis arī pasaulē valdošais vīruss, taču komanda nepieļaus vēl vienu neveiksmi, turklāt to varētu sākt nesaprast arī fani. Sezonā kopumā “Barca” bijusi labāka, kamēr “Anadolu Efes” spēlē ļoti viļņaini, turklāt spāņi vēl vienu reizi gribēs revanšēties par zaudējumu “Final Four”.

Prognozēju “Barcelona” uzvaru ar vismaz pieciem punktiem (handikaps -4,5).

Prognoze precīza: “Barcelona” uzvara 82:77

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Barcelona" handikaps -4,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29