40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Fethiye” nepieciešama uzvara

Stambula, 13:00 @ 10.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Turcijas basketbola līgas spēlē sestdien “Bahcesehir” savā laukumā uzņems “Fethiye”. Turnīra tabulā “Bahcesehir” ieņem 14. vietu, kas garantē vietu augstākajā līgā arī nākamajā sezonā, savukārt “Fethiye” turpina cīņu par palikšanu līgā, šobrīd atrodoties 15. vietā.

“Bahcesehir” pagājušajā nedēļā izcīnīja uzvaru ar +27 un ir praktiski garantējusi vietu Turcijas līgā nākamajā sezonā. Arī “Fethiye” iepriekšējā mačā tika pie uzvaras, pārspējot “Turk Telekom”, bet asins garša joprojām ir mutē, jo vēl jāpadara darbiņš, lai paliktu līgā.

Pirmajā savstarpējā spēlē “Bahcesehir” uzvarēja ar +29, līdz ar to visai droši var justies par triumfu savstarpējos dueļos, kas varētu nozīmēt mazāku motivācijas devu sestdien. Vairākas komandas nav tālu no izkrišanas robežas, tāpēc “Fethiye” darīs visu iespējamo, lai sestdien tiktu pie uzvaras.

Prognozēju, ka “Fethiye” nezaudēs spēli ar vairāk kā sešiem punktiem (handikaps +6,5).

Prognoze neprecīza: “Bahcesehir” uzvara 99:71

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Fethiye" handikaps +6,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.10
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63