Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Fethiye” izšķirošā spēle par palikšanu līgā

Afjonkarahisara, 17:00 @ 10.05.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Turcijas basketbola līgas spēlē šodien savā starpā tiksies “Afyon” un “Fethiye” komandas. Ar 12 uzvarām un 17 zaudējumiem “Afyon” turnīra tabulā ieņem 10. vietu, kamēr “Fethiye” pašlaik atrodas pēdējā vietā ar astoņām uzvarām 29 spēlēs.

Lai gan piedzīvojusi sešus zaudējumus pēc kārtas, “Afyon” ir nodrošinājusi palikšanu Turcijas augstākajā basketbola līgā, līdz ar to lielas motivācijas pēdējā sezonas spēlē nav. To gan nevar teikt par “Fethiye”, kas vēl cer palikt līgā, tāpēc šodien komandai ir jāizcīna uzvara un jācer uz “Petkim Spor” neveiksmi.

Sezonas pirmajā tikšanās reizē “Fethiye” izcīnīja uzvaru un domāju, ka tas notiks arī šajā mačā, jo komanda būs krietni motivētākai un tai uzvaru vajag kā ēst. Prognozēju, ka “Fethiye” izcīnīs uzvaru ar vismaz sešu punktu pārsvaru (handikaps -5,5).

Prognoze precīza: “Fethiye” uzvara 93:83

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Fethiye" handikaps -5,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63