40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Fenerbahce” varētu būt eiforijā

Izmira, 21:45 @ 29.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pašā svētdienas izskaņā Turcijas futbola čempionātā savstarpējo dueli aizvadīs “Altay” un “Fenerbahce”. Sezonas sākums “Altay” padevies labs, jo divās spēlēs izcīnīti seši punkti, tiesa, pēdējā mačā var teikt, ka paveicās, jo pretinieku līderis saņēma sarkano kartīti, ko “Altay” prata izmantot.

Arī “Fenerbahce” izcīnījusi divas uzvaras, turklāt šonedēļ izdevās iekļūt UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, pēdējā mačā uzvarot ar 5:2. Pārliecinošais triumfs noteikti radīs lielu eiforiju komandā, kas nav nekas jauns Turcijas futbolā, bet saprotams, ka eiforija ne pie kā laba nenovedīs.

Uzskatu, ka “Fenerbahce” būs grūtības pirmajā puslaikā, “Altay” spēlē labi, turklāt mačs būs savā laukumā, līdz ar to prognozēju, ka 1. puslaiks noslēgsies ar neizšķirtu.

Prognoze precīza: 1. puslaiks – 0:0

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: 1. puslaiks - neizšķirts
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.30
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63