40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Fenerbahce” pret “Antwerp”

Stambula, 19:45 @ 21.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

UEFA Eiropas līgā trešās kārtas spēles aizvadīs Stambulas “Fenerbahce” un “Royal Antwerp”. Abas komandas līdz šim nav izcīnījušas uzvaras, bet pie neizšķirta tikusi Stambulas komanda, līdz ar to turnīra tabulā ieņemot trešo vietu, kamēr “Antwerp” ir pēdējā grupā.

Iepriekšējā Turcijas čempionāta spēlē “Fenerbahce” zaudēja “Trabzonspor”, taču lielu daļu mača pavadīja 10 vīru sastāvā. Kopumā jāsaka, ka komanda ir sakārtojusi savu spēli aizsardzībā, kā rezultātā tiek demonstrēts labs futbols.

“Antwerp” sastāvā ir daudz futbolistu, kuri iepriekšējās sezonās spēlējuši “Fenerbahce”, taču nav spējuši noturēties, līdz ar to motivācija spēlētājiem noteikti būs vēl augstāka nekā parasti. Neskatoties uz to, Feners ir labāka komanda, tāpēc prognozēju, ka “Fenerbahce” izcīnīs uzvaru ar tieši vienu vārtu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: 2:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Fenerbahce" uzvara ar tieši 1 vārtu pārsvaru
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients3.85
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63