Stambula, 19:45 @ 21.10.2021

Prognoze neprecīza!

UEFA Eiropas līgā trešās kārtas spēles aizvadīs Stambulas “Fenerbahce” un “Royal Antwerp”. Abas komandas līdz šim nav izcīnījušas uzvaras, bet pie neizšķirta tikusi Stambulas komanda, līdz ar to turnīra tabulā ieņemot trešo vietu, kamēr “Antwerp” ir pēdējā grupā.

Iepriekšējā Turcijas čempionāta spēlē “Fenerbahce” zaudēja “Trabzonspor”, taču lielu daļu mača pavadīja 10 vīru sastāvā. Kopumā jāsaka, ka komanda ir sakārtojusi savu spēli aizsardzībā, kā rezultātā tiek demonstrēts labs futbols.

“Antwerp” sastāvā ir daudz futbolistu, kuri iepriekšējās sezonās spēlējuši “Fenerbahce”, taču nav spējuši noturēties, līdz ar to motivācija spēlētājiem noteikti būs vēl augstāka nekā parasti. Neskatoties uz to, Feners ir labāka komanda, tāpēc prognozēju, ka “Fenerbahce” izcīnīs uzvaru ar tieši vienu vārtu pārsvaru.

Prognoze neprecīza: 2:2

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Fenerbahce" uzvara ar tieši 1 vārtu pārsvaru
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
3.85
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya
Eurosport komentētājs
Par ekspertu

Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
374
Precīzas
149
Zaudētas
218
Atgrieztas
7
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT