5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: “Entropiq” nepārliecina

17:00 @ 14.07.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tiekas divas ļoti līdzvērtīgas komandas. “Entropiq” (16.) jau kopš maija vidus stabili turas pasaules top20, bet pēdējā laikā nav novērojams tik pat skaists sniegums kāds tas bija līdz viņi ielauzās labāko komandu divdesmitniekā.

Lēnām, bet stabili arī “SKADE” (25.) dodas tajā pašā virzienā, tālu neatpaliekot. Pēdējās trīs spēlēs Bulgārijas vienība izcīnījusi uzvaras, kā arī pēdējā savstarpējā spēlē pret “Entropiq” uzvarēja 2-0, (š.g. 4. jūlijā).

Vakardienas “Entropiq” neviennozīmīgā uzvara 2-1 spēlē pret “HAVU” neiedvesa lielu pārliecību, jo somi spēlēja ar savu treneri sastāvā. Uz papīra map pools izskatās spēcīgāks “SKADE”, viņi var spēlēt visas kartes, bet sagaidāms, ka “Entropiq” izsvītros inferno.

Šodienas koeficients uz bulgāriem, šķiet, ļoti izdevīgs, skatoties pēdējo spēļu sniegumus un uzvaru pēdējā savstarpējā spēlē. Visticamāk, redzēsim saspringtu un tuvu spēli, bet domāju, ka “SKADE” šodien uzvarēs.

Prognozēju, ka “SKADE” uzvarēs sērijā.

Prognoze precīza: “SKADE” uzvara 2:1

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "SKADE" uzvara sērijā
KategorijaCyber
Koeficients2.07
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu