40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “ENCE” cīņā par pirmo vietu grupā cīnās ar cerības zaudējušo “FaZe”

20:00 @ 18.03.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

B grupas noslēdzošā diena “ESL Pro League Season 13”. Savā starpā tiksies komandas, kurām šajā mačā ir divas dažādas motivācijas. Latvieša pārstāvētā “FaZe” vairs pat teorētiski nevar iekļūt turnīra izslēgšanas spēlēs, tāpēc var spēlēt mierīgi un bez nekādas spriedzes par rezultātu. Tikmēr “ENCE” līdz šim rādījusi sniegumu, ko neviens negaidīja no viņiem, pārspējot gan “G2”, gan “Vitality”, kuriem šis zaudējums liedza cerības par izkļūšananu no apakšgrupas, cīnās par uzvaru apakšgrupā.

Lieliski turnīru aizvada “FaZe” latvietis Helvijs “broky” Saukants, kurš guvis 1.19 reitingu neskatoties uz komandas sliktajiem rezultātiem. Tieši viņš būs viens no iemesliem vai “FaZe” spēs aizķerties šajā spēlē. Reizēm uzspīd arī brazīlis Marselu “coldzera” Dāvids un kanādietis Rasels “twistzz” van Dulkens, bet latvietis rāda pārliecinošāko sniegumu komandā. Tomēr “ENCE” rāda fantastisku spēli, kas rosina domāt, ka arī pretinieki, kuriem šajā spēlē ir daudz mazāk, ko zaudēt nespēs apturēt lielisko sastāvu.

Prognoze: “FaZe” neizdosies apturēt “ENCE” veiksmīgo gājienu. “ENCE” uzvara spēlē.

Pievienojies un saņem lielisku LVBET welcome bonusu!

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "ENCE" uzvara spēlē
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients 1.98
Prognozi piedāvā
Matīss Daniels Kokins, eksperts, likme.tv
Esporta entuziasts
Matīss ir Sportazinas.com e-sporta sadaļas žurnālists, kurš aktīvi seko galvenajām šī sporta aktuālitātēm. Pastiprinātu uzmanību eksperts pievērš tādām spēlēm kā: CS:GO, Dota 2, League Of Legends un Valorant.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes13
Precīzas4
Zaudētas9
Atgrieztas0
Peļņa:-5,49