40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Elche” atkal paklups

Elča, 17:15 @ 29.04.2023
Prognozes rezultāts:Zaudēta

“Elche” – “Rayo Vallecano” 4:0 (1:0)

Galvaspilsētas klubs “Rayo Vallecano” ar 43 punktiem 31 spēlē ieņem devīto vietu un par sešiem punktiem atpaliek no Eirokausu zonas (tikai trim, ja Karaļa kausu iegūs “Real Madrid”), bet “Elche” ir piedzīvojusi sešus zaudējumus pēc kārtas, ar 13 punktiem ieņem diezgan bezcerīgu pēdējo vietu, no drošības atpaliekot par 19 punktiem, un jau šajā kārtā varētu oficiāli izlidot no Spānijas augstākās līgas.

“Elche” sniegums nav bijis tik katastrofāls kā punktu skaits (potenciālais punktu skaits ir par 12 lielāks) un “Rayo Vallecano” sniegums bijis drusku sliktāks par ainu tabulā (potenciālais punktu skaits ir par pieciem mazāks), taču viens gan šaubas nerada tik un tā – “Elche” ir vājākā komanda līgā, un “Rayo Vallecano” šajā duelī būs favorīte. Arī izbraukumā – mājās “Elche” bilance ir 1-4-10 jeb īpaši nepārspēj izbraukumu, bet “Rayo Vallecano” izbraukuma bilance ir 4-5-6.

Kamēr “Rayo Vallecano” pret zemāk esošām komandām izcīnījusi 28 punktus 18 spēlēs un pret grandiem “Barcelona” un “Real Madrid” paņēmusi pat septiņus no deviņiem punktiem, “Elche” pret augšgala klubiem spēlējusi briesmīgi – bilance 1-1-16 un vārtu bilance 9:43. Pirmajā aplī “Rayo Vallecano” mājās gan nācās atspēlēties un uzvaru izrāva tikai 90’+5, tomēr arī viesos pie trim punktiem tikt vajadzētu. Ja vien “Rayo”, protams, vēlas tikt Eirokausos – par motivāciju un pretinieku novērtēšanu lielu šaubu nevajadzētu būt.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
"Rayo Vallecano" izcīnīs uzvaru
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90