40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Ekvadora PK atklās ar uzvaru pret mājinieci

Katara, 18:00 @ 20.11.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Katara – Ekvadora 0:2 (0:2)

Pasaules kausa finālturnīrs futbolā sāksies ar mājinieces Kataras debiju pret Ekvadoru, kas pirmoreiz uz pasaules lielākās skatuves kāpa 2002. gadā, taču nu aizvadīs jau ceturto no sešiem finālturnīriem. Abas komandas šo spēli jau kopš izlozes droši vien uzskatīja par lielo iespēju iestāties cīņā par izkļūšanu no grupas, bet vēl lielāku nozīmi tai piešķīrusi nepatīkamās ziņas no Senegālas nometnes, ka Āfrikas čempionei savainojuma dēļ nepalīdzēs Sadio Manē. Līdz ar to otrā vieta grupā aiz lielās favorītes Nīderlandes ir pat ļoti atvērta un sākt turnīru ar iespējamu trīs punktu pārsvaru būtu liels solis pretī izkļūšanai.

Kataras izlase, protams, ir lielais nezināmais. Pasaules kausa debija, visi spēlētāji pārstāv Kataras klubus, nepiedalīšanās Āzijas atlasē un lērumu pārbaudes spēļu turneju aizvadīšana, un tas viss apvienojumā ar mājas faktoru un labo bilanci šajā gadā bukmeikerus mudinājuši būt diezgan piesardzīgiem šīs spēles spēku samēru novērtējumā. Katara uzvarējusi četros mačos pēc kārtas, taču jāatgādina, ka virkne pārbaudes spēļu aizvadīta vai nu pret relatīvi viduvēja līmeņa izlasēm, vai arī pret izlašu otrajiem un pat vēl zemākiem sastāviem. Tā, piemēram, pēdējā pārbaudē Albānija uzvarēta ar 2:1, taču albāņi ārpus oficiālā izlašu loga laukumā sūtīja gandrīz tikai vietējo klubu futbolistus.

Divas nopietnākās nesenākās mērauklas Katarai bija dalība Eiropas kvalifikācijā ārpus konkurences, grupā ar Serbiju, Portugāli, Īriju, Luksemburgu un Azerbaidžānu tiekot pie bilances 2-3-5 un piedzīvojot četrus graujošus zaudējumus. Nesenākā mēraukla gan varētu būt objektīvāka un Katarai arī patīkamāka – septembrī Vīnē neizšķirts pret spēcīgā sastāvā spēlējošo Čīli (2:2, Katara arī bija vadībā ar 2:1), kura uz Pasaules kausu gan netika. Noteikti gan jāatgādina arī tas, ka pirms gandrīz četriem gadiem tieši Katara kļuva par Āzijas čempioni. Tikmēr Ekvadora nav zaudējusi septiņās spēlēs pēc kārtas (2-5-0) un vārtus nav ielaidusi jau 606 minūtes – kopš “Manchester City” argentīniešu uzbrucēja Huliana Alvaresa sitiena (1:1 Ekvadorā).

Neprognozējamība, mājas faktors un citi argumenti liek uz Kataru raudzīties piesardzīgi, tomēr par šīs spēles favorīti jebkurā gadījumā uzskatu Ekvadoru, kurai netrūkst spēlētāju no labām Eiropas un Amerikas līgām un kas ir daudz vairāk pieradusi pie augsta līmeņa maču aizvadīšanas.

Prognozes rezultāts:Precīza
Ekvadora PK atklās ar uzvaru pret mājinieci
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.27
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90