Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Eirolīgas lielais fināls – “Barcelona” pret “Anadolu Efes”

Ķelne, 21:30 @ 30.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Bez lieliem pārsteigumiem ULEB Eirolīgas finālā iekļuvušas “Barcelona” un “Anadolu Efes”, kas arī regulārajā sezonā ieņēma vadošās vietas turnīra tabulā. Piektdienas vakarā Barselona pusfinālā apspēlēja Milānas “Olimpia”, kamēr Turcijas komanda pieveica Maskavas CSKA.

Uzskatu, ka par čempioniem kļūs Šarūna Jasikēviča vadītie vīri. “Anadolu Efes” mēdz izsēt lielus pārsvaru un spēlēt nestabili, kas apliecinājās arī pusfinālā, un, manuprāt, “Barcelona” ir krietni psiholoģiski noturīgāka komanda. Noteikti var nospēlēt arī pieredzējušā Po Gazola faktors.

Ja runājam par ārējo līniju, tad tā meistarīgāka ir “Efes” komandai, bet uzbrucēju un centra pozīcijā pārsvars ir spāņiem. Lai gan abās regulārās sezonas tikšanās reizēs uzvaras izcīnīja “Anadolu Efes”, prognozēju, ka šovakar “Barcelona” triumfēs ar vismaz trīs punktu pārsvaru (handikaps -3).

Prognoze neprecīza: “Anadolu Efes” uzvara 86:81

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Barcelona" handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.55
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73