5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Džošua un Usika duelis būs ilgs

Londona, 0:00 @ 26.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Gaidāmā cīņa starp Entoniju Džošua un Oleksandru Usiku būs ļoti interesanta, jo Usiks iepriekš cīnījās krūzeros, bet šī būs tikai trešā reize smagsvaros, taču daudz kas ir likts uz galda, jo noskaidrosies pirmais cilvēks, kurš izcīnīs četrus čempiontitulus. Par mazo Usika pieredzi smagsvaros daudz runā arī boksa eksperti – kā viņš izskatīsies pret Džošua, kurš piedzīvojis tikai vienu neveiksmi, taču tas bija pret Endiju Ruisu un to varētu saukt par, iespējams, lielāko sensāciju boksā 21. gadsimtā.

Interesanti, ka gan Džošua, gan Usiks izcīnīja zelta medaļas 2012. gada olimpiskajās spēlēs Londonā. Ja runājam par sportistu stiprajām pusēm, tad Usikam tā ir kāju veiklība un izveicība, kā rezultātā viņš varēs labi kustēties, tāpat viņam ir augsts ringa IQ. Neviens nenoliegs, ka Džošua stiprās puses ir spēks, fiziskā sagatavotība un nokauta spēks (no 24 uzvarām 22 ir ar nokautu).

Daudzi kritizē Usika spēju cīnīties ar smagsvariem, un, manuprāt, nedēļas nogalē uzvarēs Džošua, taču uzskatu, ka cīņa nebeigsies ātri. Prognozēju, ka būs vairāk par 9,5 raundiem.

Prognoze precīza: Usika uzvara pēc punktiem

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: vairāk par 9,5 raundiem
Veikt likmi
KategorijaBokss
Koeficients1.86
Prognozi piedāvā
Jānis Pakalns, eksperts, likme.tv
Jānis PakalnsTV3 Sport futbola komentētājs
TV3 Sport futbola komentētājs, kura galvenā specialitāte ir Anglijas premjerlīga un UEFA Čempionu līga, tāpat viņš ir eksperts Latvijas futbola virslīgā. Jānis futbola ir "līdz ausīm", jo ne tikai komentē, bet arī aktīvi spēlē futbolu Latvijas pēc spēka otrajā līgā, kur ir viens no labākajiem vārtu guvējiem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes162
Precīzas65
Zaudētas93
Atgrieztas4
Peļņa:-8,71

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu