40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Džo Burovs apšaudīs “Chiefs”

Kanzassitija, 22:00 @ 30.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

NFL konferenču finālu iesāk Kanzassitijas “Chiefs” pret Sinsinatī “Bengals” komandām. Lielisks AFC duelis, kurā redzu vērtību likmei uz “Bengals” “quarterback” spēlētāja Džo Burova veikumu! Džo spēlē lielisku futbolu lieliskā uzbrukuma komandā, kurā gan ir izteikti vājā vieta – uzbrukuma līnija.

Iepriekšējā spēlē Džo tika nogāzts zemē veselas 9 reizes, bet tik un tā spēja gūt 348 jardus. Jā, lielā mērā pateicoties arī pretinieku trīs pieļautām pārtvertām piespēlēm, taču šīs piespēles tomēr nenotika laukuma galā, pēc kurām Džo varēja savākt daudz jardus.

Uzskatu, ka “Titans” aizsardzība ir labāka par “Chiefs” aizsardzību. Kaut arī “Chiefs” noteikti koncentrēsies uz dziļo draudu apturēšanu, kuru sauc Džamars Čeiss, tik un tā “Bengals” spēlētāja Burova rīcībā būs pietiekoši daudz ieroču, lai viegli nosegtu bukmeikeru piedāvāto gūto jardu robežu – 286,5.

Prognoze neprecīza: Burovam 250 jardi

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Džo Burovam vairāk par 286,5 jardiem
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients 1.88
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54