Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Duzce” svarīga spēlē tiksies ar “Gemlik”

Gemlika, 18:00 @ 15.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Turcijas basketbola 2. līgā ceturtdienas vakarā “Gemlik” savā laukumā spēlēs pret “Duzce Belediye”. Turnīra tabulā “Gemlick” ar deviņām uzvarām un 17 zaudējumiem atrodas vienu pozīciju virs izkrišanas zonas jeb 14. vietā, kamēr “Duzce” 26 spēlēs uzvarējusi 14 reizes, šobrīd ieņemot 8. pozīciju.

Lai gan “Gemlik” ir tuvu izkrišanas robežai, jānotiek lielam brīnumam, lai tā nesaglabātu vietu, jo komandai ir par trim uzvarām vairāk nekā 15. vietā esošajai komandai, bet līdz sezonas beigām palikuši četri mači, kas nozīmē, ka “Gemlik” aizvadīs spēli bez lielas motivācijas.

Situācija ir citādāka ar “Duzce”, jo par vietu izslēgšanas spēlēs komanda nevar justies droši, tāpēc katrs mačs ir kā “būt vai nebūt”. Komandas sastāvs ir ļoti pieredzējis, un ar pavisam citu attieksmi spēlētāji pieies mačam, jo zaudējuma gadījumā būs ļoti grūti iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Prognozēju, ka “Duzce” izcīnīs uzvaru ar vismaz sešiem punktiem (handikaps -5,5).

Prognoze neprecīza: “Gemlik” uzvara 81:75

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Duzce" handikaps -5,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63