Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: divu brazīliešu tikšanās oktagonā

Hjūstona, 7:00 @ 08.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Cīņu šova UFC 265 “Gane vs Lewis” co-main event cīņa notiks bantamweight divīzijā, kurā tiksies bijušais featherweight čempions Žuzē Aldu pret Pedro Munjozu. Aldu, kaut arī atrodas savas karjeras beigu fāzē, joprojām ir bīstams cīkstonis jebkuram pretiniekam. Aldu ir labs ātrums, sitiena spēks un viņš prot aizstāvēties pret mēģinājumiem nogāzt sevi zemē.

Aldu centīsies ieturēt distanci un ar savas stājas sitienu tehniku strādāt pa sava pretinieka galvu un ķermeni, bet viņa mīnuss – lielākajā daļā sitienu tiek ielikta visa jauda, kas negatīvi atsaucas uz cīkstoņa izturību pēdējos raundos.

Pedro Munjozs ir lielisks MMA cīkstonis, kurš ir ļoti vispusīgs. Viņam patīk cīņa stājā, taču, ieraugot iespējas, nekautrēsies pretinieku gāzt zemē vai doties uzbrukumā ar sāpju paņēmieniem. Munjozam ir 8 uzvaras ar sāpju paņēmienu, pieci nokauti un ir arī uzvaras pēc punktiem. Uzskatu, ka Munjozs cīņu stājā varētu izmantot kā aizsegu, lai censtos nogāzt Aldu uz zemes.

Paredzu izcilu, sitieniem bagātu cīņu, kurā uzvarēs Aldu. Uzskatu, ka 3 raundu cīņa ir pietiekoša maza, lai Aldu spētu uzvarēt vismaz divus no tiem un izcīnīt uzvaru pēc punktiem, taču apzinos arī Aldu iespējas jebkurā brīdī piebeigt pretinieku. Šoreiz likšu uz bijušā čempiona Aldu uzvaru!

Prognoze precīza: Aldu uzvara pēc punktiem

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Žuzē Aldu uzvara
KategorijaUFC
Koeficients1.85
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54