Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: divos mačos būs vismaz četri seti

Londona, 21:50 @ 29.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vimbldonas turnīra otrajā dienā manu uzmanību pievērsušas divas spēles. Vispirms uzvarētāju noskaidros Niks Kirjoss un Ugo Ambērs (rangā attiecīgi 60. un 25. vieta), bet vakarā paredzēts duelis starp Žo-Vilfrīdu Congu (rangā 85.) un Mikaelu Īmeru (98.).

Kirjoss nav spēlējis tenisu kopš februāra “Australian Open”, taču viņš ir ļoti talantīgs tenisists, arī mentāli sen nav bijis tenisā, taču uz zālāja viņš var nospēlēt ļoti labi, jo izceļas ar lielisku servi.

Francūzis Ambērs ir ļoti labā fiziskā formā, visos turnīros uz zāles sasniedzot vismaz ceturtdaļfinālu. Februārī abi spēlētāji tikās “Australian Open”, un toreiz uzvaru piecu setu cīņā izcīnīja Kirjoss, tāpēc domāju, ka arī šodienas cīņā nekas nebeigsies trīs setos.

Protams, ka Conga nav tik labs spēlētājs kā agrāk, taču tagad viņam ir liela pieredze. Zviedrs Īmers ir labs jaunais talants, kopumā jāsaka, ka abi tenisisti ir aptuveni līdzīga līmeņa spēlētāji, kas liek domāt, ka arī šajā duelī būs vairāk par trim setiem.

Ekspreša prognoze: Kirjoss-Ambērs duelī vairāk par 3,5 setiem (1,42) x Conga-Īmers duelī vairāk par 3,5 setiem (1,47).

Prognoze precīza: Kirjosa uzvara 3:2, Īmera uzvara 3:2

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Kirjoss-Ambērs duelī vairāk par 3,5 setiem x Conga-Īmers duelī vairāk par 3,5 setiem
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients2.09
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63