Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: dienas mačā tiekas Dānija un Beļģija

Kopenhāgena, 19:00 @ 17.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Eiropas čempionātā turpinās otrā kārta, un B grupā savā starpā tiksies Dānijas un Beļģijas valstsvienības. Pirmajās spēlēs rezultāti bija diametrāli pretēji, jo dāņi zaudēja Somijai (0:1), kamēr beļģi pārbrauca pāri Krievija ar 3:0.

Lai gan par vienu no visa finālturnīra favorītēm tiek uzskatīta Beļģija, domāju, ka Dānija noteikti var parādīt zobus. Jā, dāņi palikuši bez līdera Kristiāna Eriksena (lai viņam laba veselība), bet šis fakts – līdera atdzīvināšana laukumā un atlabšana pēc sirdstriekas – noteikti būs kā pozitīvs un emocionāls spēriens komandas biedriem. Vēl arī jāņem tas, ka dāņiem noteikti vajag punktus, kas ļaus cīnīties par tikšanu tālāk.

Prognozēju, ka Dānija izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: Beļģijas uzvara 2:1

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Dānijas uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients4.15
Prognozi piedāvā
Lauris Lizbovskis, eksperts, likme.tv
Sporta ziņu leģenda
Lauris Lizbovskis ir sporta ziņu leģenda - TV ekrānos viņa sagatavotos sižetus vērojam jau no 90-tajiem gadiem, kad vēl pastāvēja leģendārais kanāls LNT. Lizbovskis liks lietā savu milzīgo pieredzi, lai sniegtu savas prognozes uz dažādiem sporta notikumiem. Viņa interešu lokā ietilpst vairāki sporta veidi: sākot no basketbola un beidzot ar skeletonu.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes33
Precīzas10
Zaudētas21
Atgrieztas2
Peļņa:-4,25