Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Derthona” vai “Trento”?

Tortona, 22:00 @ 08.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Itālijas Superkausa otro spēli vēlā trešdienas vakarā aizvadīs “Derthona Basket” un “Trento” komandas. Mazajā grupu turnīrā, kas sastāv no trim komandām, vienības aizvadījušas pa spēlei pret “Trieste”, un rezultāti bijuši dažādi, jo “Derthona” uzvarēja ar +16, bet “Trento” piekāpās ar -11.

Šajā sezonā “Derthona” debitēs Itālijas A sērijā. Starpsezonā, protams, sastāvs mainījās, bet labā ziņa, ka palicis tas pats galvenais treneris, kurš šajā amatā būs jau trešo gadu, turklāt līgums pagarināts vēl uz diviem gadiem. Tailers Keins, kurš spēlējis arī Latvijā, pievienojās “Derthona”, kā arī Kriss Vraits un Dž. P. Mačura, kas spēlējuši Turcijā, un ACB pieredzi guvušais Maiks Doms.

“Trento” pēc slikti aizvadītās sezonas nomainīja gan spēlētājus, gan trenerus. Abu komandu rindās ir jauni spēlētāji, bet uzskatu, ka “Derthona” ilglaicīgā trenera esamība nospēlēs par labu, turklāt komandas kontā jau ir viena uzvara, tāpēc prognozēju, ka “Derthona” izcīnīs uzvaru.

Prognoze precīza: “Derthona” uzvara 81:72

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Derthona Basket" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63