Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Delbonis pret nogurušo Baenu

Belgrada, 18:00 @ 27.05.2021
Prognozes rezultāts:Atgriezta

Likme atgriezta!

Belgradas turnīra ceturtdaļfinālā krustojušies Federiko Delboņa un Roberto Karvaljesa Baenas ceļi. Tenisisti otro reizi šogad tiksies savā starpā, un pirms mazliet vairāk kā mēneša Spānijā pie panākuma tika Delbonis.

Delbonis aizvada ļoti sekmīgu 2021. gadu. Argentīnas pārstāvis paspējis aizvadīt 30 cīņas, tiekot pie uzvarām 22 dueļos. Pirms divām nedēļām viņš daudzus pārsteidza Romā, jo, lai gan startēja no kvalifikācijas, aizcīnījās līdz ceturtdaļfinālam, bet vēl mazliet iepriekš izdevās sasniegt astotdaļfinālu Madridē.

Arī Karvaljess Baena nevar sūdzēties par rezultātiem, tiesa, tie nav bijuši tik labi augstas raudzes turnīros. Belgrade spānim ir visai veiksmīga vieta, jo te izcīnīts pirmais “Challenger” tituls, pēc tam izdevās iekļūt ATP 250 pamatturnīrā, un tagad viņš atkal tajā spēlē. Pirmajos trīs mačos Baena uzvarēja pārliecinoši, bet vakar vakarā ļoti lielas mocības sagādāja Gaela Monfīsa pieveikšana, kurš nebūt nav labākajā formā. Tenisisti laukumā pavadīja divarpus stundas.

Arī Delbonim bija garš mačs vakar, taču tas noslēdzās dienas otrajā pusē, kamēr Baena atpūsties varēja doties tikai ap pusnakti. Prognozēju, ka krietni labākā formā esošais Delbonis izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs geimu pārsvaru (handikaps -2,5).

Likme atgriezta: Karvaljess Baena savainojuma dēļ izstājās

Prognozes rezultāts:Atgriezta
Prognoze: Delboņa handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.75
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19