5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognoze: Dānija ies pēc maksimuma

Kopenhāgena, 22:00 @ 21.06.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Dānijas izlases stāstā Euro 2020 ir kaut kas no Šekspīra. Ne velti izlase dzīvo Elsinorā. Divās spēlēs kaudze ar momentiem, taču beigās 0 punkti tabula. Virkne nerealizētu iespēju, vārtsarga kļūdas. Pret Krieviju jābūt citādāk. Pirmkārt, jāskatās pretinieku līmenis. Krievija ir un paliek viena no vājākajām izlasēm turnīrā. Papildus tam krieviem iegriež aizsargu traumas, radot haosu šajā līnijā. Maz ticības, ka šis Krievijas sastāvs spējīgs uz brīnumu izbraukuma spēlē.

Dānija savukārt atgriezīsies pie ierastās uzbrūkošās shēmas 4-3-3 (vai 4-2-3-1). Mačā pret beļģiem sevi lieliski parādījušais Damsgārds sagādās lielas problēmas ne tai stabilākajai krievu aizsardzības līnijai. Papildus priekšrocību dos malējie aizsargi Vass un Mēle, jo tieši aizsardzības flangos krieviem ir lielākās problēmas. 1:0 dāņiem nedos 100% garantiju uz 2. vietu grupā, tāpēc mājinieki centīsies dabūt divu vārtu pārsvaru. Ticu, ka viņiem tas izdosies.

Prognozēju, ka Dānijas izlase uzvarēs ar vismaz vienu vārtu pārsvaru (handikaps -1).

Prognoze precīza: Dānijas uzvara 4:1

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Dānijas handikaps -1
KategorijaFutbols
Koeficients2.30
Prognozi piedāvā
Arkādijs Birjuks, eksperts, likme.tv
TV3 Sport futbola komentētājs
Ekspertu atbalsta:
Futbola komentētājs un raidījumu veidotājs. Ar abām kājām iekšā Latvijas futbolā no Virslīgas līdz amatieru sacensībām. Paralēli komentē Anglijas Premjerlīgu un seko Itālijas A Sērijas čempionātam, kā arī novērtē burvīgu, ko var dot izlašu futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes66
Precīzas23
Zaudētas41
Atgrieztas2
Peļņa:-12,84

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT