40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: dāmu 1. kārtas spēles

Ņujorka, 18:00 @ 31.08.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Vienā no otrdienas sieviešu “US Open” turnīra spēlēm tiksies Dalma Galfi no Ungārijas un Horvātijas tenisa spēlētāja Petra Martiča, kura šosezon spēlē slikti un ilgāku laiku nav uzvarējusi. Pēdējais panākums bija augusta sākumā pret mūsu pašu Anastasiju Sevastovu.

Galfi, kura rangā atrodas 152. vietā, nav izcēlusies ar uzvarām pret TOP100 tenisistēm, tāpēc, neskatoties uz slikto formu, Martičai nevajadzētu būt problēmām triumfēt. Prognozēju, ka Martiča izcīnīs uzvaru ar 2-0.

Citā spēlē uzvarētāju savstarpējā duelī noskaidros Marta Kostjuka un Marija Sakari. Man patīk ukrainietes Kostjukas spēles stils, tomēr, manuprāt, Sakari neļaus pretiniecei labi ieiet spēlēt, jo grieķiete izceļas ar ļoti labu un spēcīgu servi. Sakari arī demonstrē stabilu sniegumu, tāpēc prognozēju, ka viņa uzvarēs ar rezultātu 2-0.

Kombinētā prognoze: Martičas uzvara 2-0 (2,00) x Sakari uzvara 2-0 (1,85).

Prognoze precīza: gan Martiča, gan Sakari uzvarēja ar 2-0

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Martičas un Sakari uzvaras 2-0
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients3.77
Prognozi piedāvā
Daniels Süha Özkaya, eksperts, likme.tv
Eurosport komentētājs
Daniels ir latviešu izcelsmes Turcijas sporta žurnālists, kurš kā komentētājs darbojas Eurosport kanālā. Viņa specializācija ir ziemas sporta veidi: biatlons, kalnu slēpošana un tramplīnlēkšanā. Varam sagaidīt prognozes uz šiem sporta veidiem, bet netiks aizmirsta arī cita Daniela kaislība - Turcijas basketbols
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes374
Precīzas149
Zaudētas218
Atgrieztas7
Peļņa:-23,63