Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: CSKA centīsies nodrošināt vietu Final 4

Stambula, 20:45 @ 28.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgā trešo reizi ceturtdaļfināla ietvaros tiksies Stambulas “Fenerbahce” un Maskavas CSKA. Nav izslēgts, ka šovakar arī noslēgsies sērija, jo pēc aizvadītajām divām cīņām Maskavas komanda atrodas vadībā ar 2-0, līdz ar to nepieciešama vairs tikai viena uzvara, lai iekļūtu labāko četriniekā.

Zināms, ka “Fenerbahce” nevarēs palīdzēt tās galvenais treneris, kā arī traumēti ir vairāki vadošie spēlētāji, ko varēja redzēt arī pirmajās spēlēs Maskavā, kurās CSKA bija pārāka ar vismaz 11 punktiem, demonstrējot labu sniegumu laukumā.

Stambulas komandai mājas sienas īpaši lielu grūdienu nevar dot, ņemot vērā, ka skatītāji mačus apmeklēt nevar. CSKA kopš Maika Džeimsa došanās prom beidzot ir atradusi savu rokrakstu, un spēlētāji ir apzinājušies savas jaunās lomas.

Prognozēju, ka CSKA izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs punktiem (handikaps -3).

Prognoze precīza: CSKA uzvara 85:68

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: CSKA handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.43
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes3
Precīzas0
Zaudētas3
Atgrieztas0
Peļņa:-3,00
Prognozes172
Precīzas78
Zaudētas94
Atgrieztas0
Peļņa:-4,89