Stambula, 20:45 @ 28.04.2021

Prognoze precīza!

ULEB Eirolīgā trešo reizi ceturtdaļfināla ietvaros tiksies Stambulas “Fenerbahce” un Maskavas CSKA. Nav izslēgts, ka šovakar arī noslēgsies sērija, jo pēc aizvadītajām divām cīņām Maskavas komanda atrodas vadībā ar 2-0, līdz ar to nepieciešama vairs tikai viena uzvara, lai iekļūtu labāko četriniekā.

Zināms, ka “Fenerbahce” nevarēs palīdzēt tās galvenais treneris, kā arī traumēti ir vairāki vadošie spēlētāji, ko varēja redzēt arī pirmajās spēlēs Maskavā, kurās CSKA bija pārāka ar vismaz 11 punktiem, demonstrējot labu sniegumu laukumā.

Stambulas komandai mājas sienas īpaši lielu grūdienu nevar dot, ņemot vērā, ka skatītāji mačus apmeklēt nevar. CSKA kopš Maika Džeimsa došanās prom beidzot ir atradusi savu rokrakstu, un spēlētāji ir apzinājušies savas jaunās lomas.

Prognozēju, ka CSKA izcīnīs uzvaru ar vismaz trīs punktiem (handikaps -3).

Prognoze precīza: CSKA uzvara 85:68

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Prognoze: CSKA handikaps -3
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.43
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
17
Precīzas
8
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
96
Precīzas
43
Zaudētas
53
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT