Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: CS:GO ekspresis!

15:00 @ 20.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

“Extra Salt” rādīja pozitīvas iezīmes iepriekšējā BLAST turnīrā, zaudējot pret labu formu uzņēmušo “Spirit”. Svarīgi piebilst, ka ir pagājis ilgāks laiks sagatavošanās darbiem, jo “Extra Salt” atrodas bootcampā Eiropā. Šobrīd nav zināms, vai “BIG” ieradīsies visi kopā uz bootcamp, lai aizvadītu šo turnīru.

Kopš pagājušā gada jūnija, kad “BIG” bija pasaules nr. 1. komanda, tā ir visu šo laiku lēnām, bet stabili kritusi uz leju, šobrīd ieņemot 12. vietu pasaulē, kamēr “Extra Salt” atrodas 23. vietā pasaulē.

Pēdējā laika BIG rezultāti ir ļoti zem viņu standarta (IEM Katowice 13.-16. vieta, ESL Pro līga 21.-24. vieta), izskanot pat baumām par sastāva izmaiņām. Protams, ka uz papīra “BIG” jābūt favorītiem šajā spēlē, bet pēdējā laika notikumi parāda, ka šī spēle var nebūt izņēmums. Domāju, ka “Extra Salt” būs labi sagatavojušies, lai uzvarētu vismaz vienu karti.

“Dignitas” šajā turnīrā aizstāj “Heroic” komandu, kura izstājās, un domāju, ka viņi negribēs laist šo iespēju gar acīm. Domāju, ka nevienam CS:GO skatītājam pēc BLAST turnīra nav šaubu, ka tomēr “Dignitas” dara kaut ko pareizi un ir uz pareizā ceļa, uzvarot 2-0 “Liquid” un atņemot karti pret “Spirit”. Šobrīd viņi izskatās labā formā, lai spētu atkārtot un uzlabot savu iepriekšējo sniegumu pret EG, kad zaudēja (1-2).

Kopš pēdējās savstarpējās spēles ir pagājušas divas nedēļas, un EG tajā knapi uzvarēja, 3. kartē ar rezultātu (22-19). Kopš EG ir Eiropā, gribētu teikt, ka viņi izskatījušies briesmīgi, uzvarot trīs no 10 pēdējām spēlēm. Svarīgi piebilst arī, ka viens no kodola spēlētājiem “Tarik” ir pats sevi nolicis uz “soliņa”, un nācis jauns spēlētājs no Polijas – MICHU. Polijas zvaigznei internacionālas komandas nav svešas, domāju, ka valodas barjera nav tas trakākais, bet ielekt atpakaļ karstajā ritmā un iejusties komandā nav viegls uzdevums. Domāju, ka “Dignitas” būs izdarījuši mājas darbu, lai uzvarētu vismaz 1 karti, ja ne visu spēli.

Ekspreša prognoze: “Extra Salt” handikaps +1,5 (koeficients 1,65) x “Dignitas” handikaps +1,5 (koeficients 1,40)

Prognoze precīza: “Extra Salt” uzvara 2:1 un “Dignitas” uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Extra Salt" handikaps +1,5 x "Dignitas" handikaps +1,5
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients2.31
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37