40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Crystal Palace” sastāvs ir sabalansētāks

Londona, 17:00 @ 26.02.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Abas komandas spēlēja arī nedēļas vidū, un abas to darīja ar panākumiem. “Burnley” arī bez Maksvela Kornē mājās pārsteidza “Tottenham” un pacēlās uz 18. vietu, ko tai palīdzēja paveikt “Crystal Palace”, viesos ar 4:1 sakaujot Bērnlijas konkurenti “Watford”.

Kaut arī “Burnley” ar Vautu Vēghorstu uzbrukuma priekšā ir atplaukusi, izcīnījusi divas uzvaras pēc kārtas un sešos mačos zaudējusi tikai vienreiz, bet “Crystal Palace” Premjerlīgā svinēja tikai trešo uzvaru piecpadsmito mačos, šīs spēles favorīta lomā būs Londonas klubs, kam nav būtisku sastāva iztrūkumu.

“Crystal Palace” ir sabalansētāks un kvalitatīvāks sastāvs, un tās vienpadsmitā vieta turnīra tabulā drīzāk uzskatāma par neapmierinošu rezultātu – londonieši 26 mačos ieguvuši 29 punktus, bet viņu potenciāli iegūstamais punktu skaits jeb xP ir par astoņiem punktiem lielāks, ar 36,8 punktiem potenciālajā līgas tabulā aiz grandiem ieņemot septīto vietu.

Prognoze neprecīza: 1:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Crystal Palace" uzvara
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.89
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Agris Suveizda, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com apskatnieks
Ekspertu atbalsta:
Agris ir pieredzējis sporta apskatnieks, kurš zināms ar savu darbību Latvijas vadošajā sporta medijā Sportacentrs.com. Agra specializācija ir futbols, viņš darbojās arī kā komentētājs Sportacentrs.com TV kanālā. No eksperta sagaidāmas prognozes par Eiropas vadošajiem čempionātiem un UEFA Čempionu līgu, bet netiks aizmirsts arī Latvijas futbols.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes319
Precīzas150
Zaudētas165
Atgrieztas4
Peļņa:-8,90