Belgrada, 20:00 @ 13.10.2021

Prognoze neprecīza!

Šovakar manu uzmanību piesaistījušas divas ULEB Eirolīgas spēles – vispirms “Crvena Zvezda” savā laukumā tiksies ar Kauņas “Žalgiri”. Uzreiz jāmin, ka Kauņas komandai nevarēs palīdzēt Žofrē Lovreņs, kas ir milzīgs zaudējums, turklāt sezonu kopumā Lietuvas vienība nav iesākusi labi, piedzīvojot divas neveiksmes. Tas viss noveda pie galvenā trenera maiņas.

“Crvena Zvezda” sīvā mačā viesos piekāpās “Fenerbahce” un pārspēja “Maccabi”. Šajā sezonā “Crvena Zvezda” liek uzsvaru jaunajiem spēlētājiem, un sastāvā atgriezies Nikola Kaliničs, kurš rāda labu sniegumu, turklāt arī leģionāri, piemēram, Neits Volterss un Ostins Holinss spēlē labi. Prognozēju, ka “Crvena Zvezda” pārspēs “Žalgiri” ar vismaz pieciem punktiem (handikaps -4,5).

Var teikt, ka otrā mačā tiksies Eirolīgas līdervienības, jo ne “Barcelona”, ne “Olympiacos” šosezon vēl nav zaudējušas. Protams, ka pamatota favorīte šajā spēlē ir Barselona, kuras sastāva kodols ir saglabājusies un vasarā vēl ir pastiprinājusies. Ļoti interesants duelis būs starp Nikolu Mirotiču un Sašu Vezenkovu, bet uzskatu, ka “Barcelona” uzvarēs ar vismaz trim punktiem (handikaps -3).

Ekspreša prognoze: “Crvena Zvezda” handikaps -4,5 (1,65) x “Barcelona” handikaps -3 (1,36)

Prognoze neprecīza: “Barcelona” uzvara 79:78

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognoze: "Crvena Zvezda" handikaps -4,5 x "Barcelona" handikaps -3
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.24
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis
Best4Sport TV ētera personība
Par ekspertu

Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.

Eksperta statistika
Likmes
3
Precīzas
2
Zaudētas
1
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
75
Precīzas
34
Zaudētas
41
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT