40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Crvena Zvezda” un “Barcelona” ir favorītes

Belgrada, 20:00 @ 13.10.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šovakar manu uzmanību piesaistījušas divas ULEB Eirolīgas spēles – vispirms “Crvena Zvezda” savā laukumā tiksies ar Kauņas “Žalgiri”. Uzreiz jāmin, ka Kauņas komandai nevarēs palīdzēt Žofrē Lovreņs, kas ir milzīgs zaudējums, turklāt sezonu kopumā Lietuvas vienība nav iesākusi labi, piedzīvojot divas neveiksmes. Tas viss noveda pie galvenā trenera maiņas.

“Crvena Zvezda” sīvā mačā viesos piekāpās “Fenerbahce” un pārspēja “Maccabi”. Šajā sezonā “Crvena Zvezda” liek uzsvaru jaunajiem spēlētājiem, un sastāvā atgriezies Nikola Kaliničs, kurš rāda labu sniegumu, turklāt arī leģionāri, piemēram, Neits Volterss un Ostins Holinss spēlē labi. Prognozēju, ka “Crvena Zvezda” pārspēs “Žalgiri” ar vismaz pieciem punktiem (handikaps -4,5).

Var teikt, ka otrā mačā tiksies Eirolīgas līdervienības, jo ne “Barcelona”, ne “Olympiacos” šosezon vēl nav zaudējušas. Protams, ka pamatota favorīte šajā spēlē ir Barselona, kuras sastāva kodols ir saglabājusies un vasarā vēl ir pastiprinājusies. Ļoti interesants duelis būs starp Nikolu Mirotiču un Sašu Vezenkovu, bet uzskatu, ka “Barcelona” uzvarēs ar vismaz trim punktiem (handikaps -3).

Ekspreša prognoze: “Crvena Zvezda” handikaps -4,5 (1,65) x “Barcelona” handikaps -3 (1,36)

Prognoze neprecīza: “Barcelona” uzvara 79:78

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumiem, tie var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Crvena Zvezda" handikaps -4,5 x "Barcelona" handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.24
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73