40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Colts” pret “Seahawks”

Indianpolisa, 20:00 @ 12.09.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Svētdienas vakarā viena no interesantākajām cīņām NFL būs starp komandām, kur sacentīsies spēcīga aizsardzība pret jaudīgu uzbrukumu. Sietlas “Seahawks” centīsies uzlauzt un bombardēt Indianapolisas “Colts” mūri. Uz šādām spēlēm ir grūti izdarīt prognozes, bet, ja tas būtu viegli, tad visi to darītu!

Sietlas komandas trumpis ir ļoti jaudīgais uzbrukums, kas var aiziet līdz “touchdown” zonai cik ātri vajag, taču dažreiz uzbrukums šķiet nestabils. Šeit tomēr uzskatu, ka spēlētāju sadarbība būs līmenī – “quarterback” ir izcilais Rasels Vilsons, kurš ir gan lielisks piespēļu dalītājs, gan spēj arī pats skriet ar bumbu, kā arī komandā ir lieliski uzbrucēji DīKei Metkalfs un Tailers Lokets, kuri noteikti paplosīs Indianas aizsardzību. Šeit tikai Sietlai jācer, ka uzbrukuma līnija savu darbu veiks mazliet labāk kā dažas pēdējās spēles pagājušajā sezonā.

“Colts” trumpis noteikti ir spēcīgā aizsardzība pilnīgi visos līmeņos. Tā spēj radīt uzbrucēju kļūdas, nogāzt “quarterback” un pildīt visus uzdevumus. Izteikti vājā vieta ir uzbrukums. Komandā spēlēs nupat no Filadelfijas pārnākušais “quarterback” Karsons Ventzs, kuram iepriekšējā sezona bija vienkārši drausmīga. Spēlētājs palika nedrošs un nepārliecināts par sevi. Vai bijušais “Superbowl” ieguvējs spēs atgūt savu iepriekšējo formu “Colts” komandā? Pat ja tā, es uzskatu, ka tas nenotiks pirmajā spēlē.

Prognozēju interesantu cīņu ar ne pārāk lielu rezultātu, kuras beigās “Seahawks” ņems virsroku ar vismaz 3 punktu pārsvaru (handikaps -3).

Prognoze precīza: “Seahawks” uzvara 28:16

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Seahawks" handikaps -3
Veikt likmi
KategorijaNFL
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Jānis Stašulis, likme.tv
NFL apskatnieks un cīņu sporta fans
Ekspertu atbalsta:
Kā viens no raidījuma "100 Jardi ar Pafbet" veidotājiem, Jānis jau vairākus gadus ir amerikāņu futbola apskatnieks un fans. Sekojot līdzi NFL īpaša uzmanība tiek pievērsta spēlēm ar lielu vērtību prognožu izteiksmē! Papildus NFL, Jānis jau 13 gadus padziļināti seko arī cīņu sporta veidiem - jo īpaši MMA (UFC) un lielajām boksa cīņām! Prognozes no Jāņa gaidiet par NFL un cīņu sportu!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes60
Precīzas32
Zaudētas27
Atgrieztas1
Peļņa:+8,54