40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Clippers” izmantos pieredzi

Minesota, 4:30 @ 13.04.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Naktī uz otrdienu norisināsies pirmās NBA “play-in” spēles. Ja apskata abus dueļus, tad lielāka intriga varētu būt Rietumu konferencē, kur par septīto vietu cīnīsies Minesotas “Timberwolves” un Losandželosas “Clippers”, kas uz sezonas beigām palikusi tikai un vienīgi spēcīgāka.

Četras spēles šķīra “Timberwolves” un “Clippers” regulārās sezonas izskaņā. Pēdējos mačos Minesota spēlēja nestabili, jo desmit maču nogrieznī izcīnītas tikai četras uzvaras, tiesa, trīs panākumi gūti pēdējo piecu spēļu ietvaros. Krietni labāk spēlēja “Clippers”, kas noslēdza sezonu ar piecām uzvarām pēc kārtas.

Ļoti būtiski, ka “Clippers” komandā savainojumu sadziedēja Pols Džordžs, kurš varēja arī šosezon neatgriezties laukumā. Džordžam nebija nepieciešams ieskrieties, jo punktu gūšana viņam nesagādāja problēmas. Tāpat ierindā atpakaļ ir Normans Pouvels.

Bukmeikeri par nelielu favorīti uzskata “Timberwolves”, taču es prognozēšu “Clippers” uzvaru. Pols Džordžs, Markuss Moriss, Redžijs Džeksons un pārējie “Clippers” spēlētāji ir krietni pieredzējušāki nekā “Timberwolves”, turklāt Losandželosa uzvarējusi trīs no četriem savstarpējiem dueļiem. Nevar nepieminēt Tairona Lū faktoru, kurš ne tikai ir izcils taktiskā ziņā, bet arī motivators, ko apliecināja “Clippers” lieliskās atspēlēšanās sezonas gaitā.

Prognoze neprecīza: “Timberwolves” uzvara 109:104

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Clippers" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.30
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29