17:45 @ 11.06.2021

Prognoze neprecīza!

Sagaidāma ļoti tuva un saspringta spēle. Šajā ceturtdaļfināla pārī tiekas komandas, kuras ļoti bieži neredzam, spēlējot vienai pret otru – šogad vienu reizi un pirms tam tikai 2019. gadā ar citādākiem sastāviem. Šī gada februārī “Virtus Pro” (8) bija pārāka ar 2-0, tajā brīdī “Vitality” (12) spēlēja vēl ar RpK un Nivera, kuri vairāk nav šajā sastāvā.

“Vitality” iepriekš turnīrā sagādāja pārsteigumu un uzvarēja “Gambit” (1), kas liek ticēt, ka sastāva izmaiņas lēnām, bet pārliecinoši nāk par labu. Abas komandas reitingos mazliet zaudējušas savas pozīcijas, redzējām, ka gada pirmajā pusē “Virtus Pro” pat sasniedza augsto TOP3 pasaulē.

Domāju, ka “Ancient” mēs neredzēsim šajā spēlē, kura izskatījās ļoti solīda karte “Virtus Pro” komandai. Ja “Vitality” nezaudēs savu karti no lielas vadības, kā tas bija redzams pret “G2”, tad domāju, ka šajā spēlē redzēsim visas 3 kartes.

Prognozēju, ka būs vairāk par 2,5 kartēm.

Prognoze neprecīza: “Vitality” uzvara 2:0

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Prognoze: vairāk par 2,5 kartēm
Veikt Likmi
kategorija
Cyber
Koeficients
2.00
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš
Esporta apskatnieks
Par ekspertu

Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".

Eksperta statistika
Likmes
6
Precīzas
1
Zaudētas
5
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
14
Precīzas
7
Zaudētas
7
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT