Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: cīņa par pusfinālu

17:45 @ 11.06.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Sagaidāma ļoti tuva un saspringta spēle. Šajā ceturtdaļfināla pārī tiekas komandas, kuras ļoti bieži neredzam, spēlējot vienai pret otru – šogad vienu reizi un pirms tam tikai 2019. gadā ar citādākiem sastāviem. Šī gada februārī “Virtus Pro” (8) bija pārāka ar 2-0, tajā brīdī “Vitality” (12) spēlēja vēl ar RpK un Nivera, kuri vairāk nav šajā sastāvā.

“Vitality” iepriekš turnīrā sagādāja pārsteigumu un uzvarēja “Gambit” (1), kas liek ticēt, ka sastāva izmaiņas lēnām, bet pārliecinoši nāk par labu. Abas komandas reitingos mazliet zaudējušas savas pozīcijas, redzējām, ka gada pirmajā pusē “Virtus Pro” pat sasniedza augsto TOP3 pasaulē.

Domāju, ka “Ancient” mēs neredzēsim šajā spēlē, kura izskatījās ļoti solīda karte “Virtus Pro” komandai. Ja “Vitality” nezaudēs savu karti no lielas vadības, kā tas bija redzams pret “G2”, tad domāju, ka šajā spēlē redzēsim visas 3 kartes.

Prognozēju, ka būs vairāk par 2,5 kartēm.

Prognoze neprecīza: “Vitality” uzvara 2:0

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 2,5 kartēm
Veikt likmi
KategorijaCyber
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Miks Siliņš, eksperts, likme.tv
Esporta apskatnieks
Esporta apskatnieks-veterāns (CS:GO), kādreiz spēlējis Latvijas labākajās komandās šajā disciplīnā (skillz.lv, eXanimo). Bijušais Latvijas izlases spēlētājs un uzvarējis turnīrus ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. 2020. gadā trenējis šī brīža Latvijas labāko komandu "Medieval Riga".
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes23
Precīzas12
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:+0,37