40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: cīņa par izslēgšanas spēlēm Lietuvā

Šauļi, 17:00 @ 21.03.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Lietuvas basketbola čempionātā svētdien mačs starp Kaspara Bērziņa pārstāvēto “Siauliai” un Klaipēdas “Neptunas”. Šauļu komanda šobrīd atrodas pēdējā, 10. vietā ar sešām uzvarām un 18 zaudējumiem, bet “Neptunas” ir 8. vietā ar astoņām uzvarām un 16 zaudējumiem.

Lai gan “Siauliai” ir pēdējā vietā, leģendārā Antana Sireikas vadītā komanda 2021. gadā demonstrē labu basketbolu, līdz ar to atjaunojot izredzes par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Pēdējos divus mačus klubs zaudēja “Žalgirim”, taču jau ilgākā laika periodā demonstrēts kvalitatīvs sniegums laukumā.

“Neptunas” sastāvu šosezon veido lietuviešu spēlētāji, turklāt viņi vairāk atbilst vidusmēra līmeņa basketbolistiem, turklāt komanda piedzīvojusi četrus zaudējumus pēc kārtas.

Savā starpā šosezon komandas tikušās četras reizes, un trijos mačos pārāka bija “Siauliai” vienība. Prognozēju, ka Šauļu komanda izcīnīs uzvaru svētdien ar vismaz trim punktiem (handikaps -2,5).

Prognoze precīza: “Siauliai” uzvara ar 99:68

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa! [Noslēdzies]

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Siauliai" uzvara ar vismaz 3 punktiem (handikaps -2,5)
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73