40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: cik rezultatīvi spēlēs “Torpedo” un “Soči”

Ņižņijnovgoroda, 19:30 @ 09.09.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Katrā sporta veidā ir savi kritēriji, pēc kuriem cilvēki izvēlas vārtu skaitu mačā. Futbolā ir komandas, kas liek tā saucamos “autobusus” un to arī zin un visai pareizi prognozē “treideri”, kas izliek koeficientus uz spēlēm. Arī hokejā ir līdzīgi – ir komandas, kas ir vairāk vērstas uz uzbrukumu, ir komandas, kas panāk vajadzīgo rezultātu un spēlē uz tā noturēšanu (diezgan spilgts piemērs ir CSKA komanda pagājušajā sezonā, kas lielākoties spēles nokārtoja viena perioda intervālā).

Tas, ko es esmu novērojis vairākus gadus jau esot šajā nozarē, mazāka uzmanība tiek pievērsta spēlēm, kur kāda no komandām ir palikusi sausā. Manā skatījumā tas ir ļoti būtisks fakts, un šajā mačā “Torpedo” ir komanda, kas iepriekšējo spēli zaudēja mājās ar 0:3 “Sibir”.

Es uzskatu, ka šajā mačā pret “Sočiem”, balstoties uz iepriekšējās spēles iznākumu, vārtiem vajadzētu būt ar lielāku varbūtību, tāpēc prognozēju, ka būs vairāk par 5,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: “Torpedo” uzvara 2:1

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: vairāk par 5,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.15
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs, eksperts, likme.tv
Profesionāls tipsters
Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes105
Precīzas49
Zaudētas49
Atgrieztas7
Peļņa:+0,64