Ņižņijnovgoroda, 19:30 @ 09.09.2021

Prognoze neprecīza!

Katrā sporta veidā ir savi kritēriji, pēc kuriem cilvēki izvēlas vārtu skaitu mačā. Futbolā ir komandas, kas liek tā saucamos “autobusus” un to arī zin un visai pareizi prognozē “treideri”, kas izliek koeficientus uz spēlēm. Arī hokejā ir līdzīgi – ir komandas, kas ir vairāk vērstas uz uzbrukumu, ir komandas, kas panāk vajadzīgo rezultātu un spēlē uz tā noturēšanu (diezgan spilgts piemērs ir CSKA komanda pagājušajā sezonā, kas lielākoties spēles nokārtoja viena perioda intervālā).

Tas, ko es esmu novērojis vairākus gadus jau esot šajā nozarē, mazāka uzmanība tiek pievērsta spēlēm, kur kāda no komandām ir palikusi sausā. Manā skatījumā tas ir ļoti būtisks fakts, un šajā mačā “Torpedo” ir komanda, kas iepriekšējo spēli zaudēja mājās ar 0:3 “Sibir”.

Es uzskatu, ka šajā mačā pret “Sočiem”, balstoties uz iepriekšējās spēles iznākumu, vārtiem vajadzētu būt ar lielāku varbūtību, tāpēc prognozēju, ka būs vairāk par 5,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: “Torpedo” uzvara 2:1

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: vairāk par 5,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
2.15
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Arvis Petunovs
Profesionāls tipsters
Par ekspertu

Arvis ir profesionāls likmju ieteicējs (tipsters) ar vairāk kā 8 gadu pieredzi. Viņš veiksmīgi darbojies tādās starptautiskās platformās: Blogabet un Tipstrr. Viņa fokuss nav uz vienu konkrētu sporta veidu, bet gan Arvis piemeklē likmes, kurām ir vērtība.

Eksperta statistika
Likmes
8
Precīzas
4
Zaudētas
4
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
84
Precīzas
42
Zaudētas
37
Atgrieztas
5
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT