40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: cik rezultatīvi spēlēs “Maccabi” un “Alba”?

Telaviva, 21:15 @ 25.01.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

ULEB Eirolīgā otrdienas vakarā Telavivas “Maccabi” centīsies revanšēties par zaudējumu pirmajā tikšanās reizē ar Berlīnes “Alba”. 19 spēļu laikā “Maccabi” izcīnījusi astoņas uzvaras, kas dod 13. vietu tabulā, savukārt “Alba” kontā seši panākumi, tādējādi ieņemot 16. pozīciju.

Pagājušajā nedēļā “Maccabi” izcīnīja uzvaru Eirolīgas mačā, apspēlējot Pireju “Olympiacos”, taču brīvdienās neveiksme Izraēlas čempionātā ar vienu punktu pret “Hapoel”. “Alba” mačs pret “Maccabi” būs ceturtais astoņu dienu laikā, jo iepriekšējā nedēļā Eirolīgā zaudējumi pret Milānas “Olimpia” un Madrides “Real”, bet Vācijas Bundeslīgā arī zaudējums ar vienu punktu pret “Ludwigsburg”.

Telaviva spēlē pret “Olympiacos” pārlēca pāri savām spējām gan iznākuma, gan gūto punktu ziņā, jo iepriekš sasniegt 80 punktus savā ziņā bija neiespējamā misija. Prognozēju, ka viss atgriezīsies savās sliedēs, komandas būs mazrezultatīvas un kopā būs mazāk par 160,5 punktiem.

Prognoze neprecīza: “Maccabi” uzvara 87:78

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: mazāk par 160,5 punktiem
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29