40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: cik rezultatīvi būs nominālie mājinieki?

Rīga @ 22.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Šodien pasaules čempionātā paredzētas sešas spēles, un pusē no tām nominālie mājinieki nav favorīti. Lai kādi būtu pretinieku sastāvi, bet Zviedrija ir stiprāka par Dāniju, Vācija – par Norvēģiju, un Krievija – par Lielbritāniju. Tiesa, vakardienas notikumi Latvijas un Kanādas spēlēs parādīja, ka ar favorīta statusu uzvarai (un vārtu gūšanai) var arī nepietikt, taču Lielbritānijai, Dānijai un Norvēģijai nav tik daudz meistarīgo hokejistu un nav arī Boba Hārtlija pie izlases stūres. Tas varētu neatteikties uz Krievijas un Lielbritānijas spēli, jo kaimiņvalsts hokejistiem ik pa laikam rodas problēmas ar izteikti zemākā līmeņa pretinieku.

Vakar mājinieku komandas kopā iemeta 15 vārtus, no tiem deviņi ir Vācijas izlases kontā spēlē pret Itāliju. Šodien spēļu ir vairāk, kas padara vakardienas atzīmes sasniegšanu par vēl iespējamāku arī bez potenciālajām sagrāvēm kādā no mačiem. Latvijas, Čehijas un arī Somijas izpildījumā varam sagaidīt pa trīs-četrām ripām pretinieku vārtos, bet Norvēģija, Dānija un, iespējams, arī Lielbritānija parūpēsies par pārējo.

Prognozēju, ka mājinieku komandas šodien gūs vairāk par 13,5 vārtiem.

Prognoze neprecīza: mājinieku komandas kopā guva 12 vārtus

Īpašais piedāvājums: PČ hokejā starta komplekts 100 eiro apmērā! [Noslēdzies]

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: mājinieku komandas 22. maijā kopā gūs vairāk par 13,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.00
Prognozi piedāvā
Konstantīns Fjodorovs, eksperts, likme.tv
Sportazinas.com hokeja apskatnieks
Bērnības gados Konstantīns apmeklēja hokeja mačus Liepājā un nemaz nedomāja, ka kādreiz par šo spēli arī rakstīs. Dzīve iegrozījusies tā, ka tagad viņš ir hokeja apskatnieks portālā Sportazinas.com. No Konstantīna varat sagaidīt prognozes par KHL, NHL, Latvijas Virslīgu un, protams, arī izlašu spēlēm. Vēju pilsētas patriots, kurš pirms pandēmijas bija biežs viesis Liepājas sporta komandu spēlēs. Kā neacīmredzams bonuss ir viņa plašas zināšanas par Ukrainas hokeju.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes7
Precīzas3
Zaudētas4
Atgrieztas0
Peļņa:+0,71